Jednodniowe wycieczki szkolne w Polsce

W roku szkolnym uczniowie mają bardzo mało czasu na wypoczynek i relaks. Warto więc czasem urozmaicić im plan zajęć i zorganizować krótki wyjazd. Wycieczka szkolna jednodniowa to świetny sposób na oderwanie dzieci od szkolnych zajęć, a jednocześnie przekazanie im wiedzy w ciekawej i przyjemnej formie. Wyjazd z całą klasą to doskonałe połączenie nauki z zabawą.

Interesują Państwa wycieczki szkolne jednodniowe Śląsk? Gdzie znaleźć najciekawsze propozycje? Oferta biura podróży Geograf z Katowic przeznaczona jest właśnie dla dzieci i młodzieży ze Śląska. Wszystkie wycieczki szkolne jednodniowe planujemy z pasją i zaangażowaniem, dlatego są dla uczniów źródłem ciekawych doświadczeń i niezapomnianych przeżyć.

Atrakcyjna oferta wycieczek na terenie Polski

W biurze podróży Geograf znajdziesz różnorodne oferty wycieczek szkolnych jednodniowych, przygotowane dla dzieci i młodzieży z terenu Śląska. Organizujemy zarówno wyjazdy do miejsc i miast położonych w okolicy, jak i nieco dalej. Plan wycieczki jest zawsze dokładnie opracowany, tak by w ciągu jednego dnia uczniowie mogli zobaczyć jak najwięcej i jednocześnie wypocząć.

Wycieczka szkolna jednodniowa w Polsce daje możliwość zaprezentowania uczniom piękna naszego kraju. To także sposób na przekazanie im wiedzy na temat historii, geografii i przyrody Polski. Na wycieczkę jednodniową można wybrać się z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku. Jeśli szukają Państwo atrakcyjnych propozycji wycieczek jednodniowych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

WAŁBRZYCH

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

Zobacz !!!

KRAKÓW

''ŚREDNIOWIECZE – RENESANS - BAROK”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: 85 PLN (dla min.40 osób płatnych)

Zobacz !!!

TOKARNIA - CHĘCINY

„DOBRAWA ZABAWA I NAUKA”

TERMIN : DO USTALENIA

CENA : 70 P L N ( m i n . 45 osób płatnych )

Zobacz !!!

GNIEZNO - BISKUPIN

„OD KULTURY ŁUŻYCKIEJ DO POCZĄTKÓW PAŃSTWA POLSKIEGO”

TERMIN: DO USTALENIA CENA: OD 125 PLN (min. 40 osób płatnych)

Zobacz !!!

KRAKÓW

'' KAZIMIERZ - DAWNA DZIELNICA ŻYDOWSKA ''

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

ŻYWIEC

'' MIASTO W GÓRACH '' 

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!