Zagraniczne wycieczki jednodniowe

Czy w jeden dzień można poznać inny kraj? Można! Kraje sąsiedzkie to idealna opcja na szkolną wycieczkę, która rozpocznie się wczesnym rankiem, a zakończy tego samego dnia wieczorem. To doskonała propozycja dla dzieci klas młodszych, ze względu na szybki powrót do domu.

Oferty wycieczek zagranicznych jednodniowych muszą być bardzo skrupulatnie zaplanowane, ze względu na krótki czas w miejscu docelowym. Jeśli jednak zaplanujemy wszystkie jej etapy, podopieczni zobaczą w ciągu jednego dnia wiele interesujących miejsc i zabytków, doskonale się przy tym bawiąc.

Atrakcyjna oferta

Podróżowanie w grupie jest ciekawe i daje wiele satysfakcji. Podczas wspólnego zwiedzania można nawiązać nowe znajomości, wymienić się spostrzeżeniami, a także doskonale się bawić. Dlatego też nasze biuro podróży oferuje wycieczki zorganizowane dla grup. Możesz zabrać swoich znajomych z pracy, kolegów i przyjaciół, ale również zdecydować się na zapisanie do wycieczki organizowanej przez nas.

W naszej ofercie znajdą Państwo propozycje wycieczek zagranicznych jednodniowych dla dużych grup szkolnych. Cena obejmuje przejazd nowoczesnym autokarem, opiekę przewodnika i zwiedzanie najciekawszych zabytków w danym regionie. Nie obejmuje zwykle biletów wstępów do obiektów.

Po intensywnym zwiedzaniu zaplanowany jest powrót do Polski w godzinach wieczornych. W ten sposób wykorzystujemy optymalnie czas na zwiedzanie, nie generując kosztów i formalności związanych z noclegiem na miejscu. To szczególnie istotne w przypadku grup szkolnych w młodszym wieku.

PRAGA I JEJ ZNAKOMITOŚCI JARMARKOWE

 TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!