Dla szkół wyjazdy wielodniowe

Lata edukacji szkolnej warto wykorzystać w pełni na poznawanie świata. Nie tylko poprzez lekturę podręczników, ale również samodzielne doświadczenia. Dlatego też wycieczki szkolne odgrywają tak ważną rolę. Pozwalają poznawać świat, jego dziedzictwo kulturowe i piękno. Informacje podczas nich zdobyte zapadają w pamięć znacznie bardziej niż kolumny  podręczników.

To jednak nie wszystko. Wycieczki szkolne są również doskonałą okazją do tego, by nawiązać szkolne przyjaźnie i zintegrować klasę. Wspólna zabawa i spędzanie czasu sprawia, że młodzież uczy się ze sobą współdziałać i rozumieć swoje potrzeby. To także doskonała zabawa i wiele atrakcji.

Wiedząc o tym, nasze biuro podróży oferuje wycieczki szkolne na Śląsku. Jesteśmy biurem z Katowic, jednakże w swoje ofercie mamy najodleglejsze zakątki naszego kraju, a nawet i świata. Oferty wycieczek szkolnych, jakie znajdziesz na naszej stronie, to atrakcyjne cenowo propozycje, z których z pewnością wybierzesz idealną dla swojego dziecka lub klasy, nad którą sprawujesz opiekę.

Co ważne, nasze wycieczki są kompleksowo zaplanowane - tak, aby ich program uwzględniał zarówno czas na zwiedzanie, jak i na doskonałą zabawę. Zapewniamy bezpieczeństwo w czasie podróży, wygodne i komfortowe warunki noclegowe oraz opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasze oferty wycieczek szkolnych spełnią oczekiwania nie tylko rodziców i nauczycieli, ale również dzieci i młodzieży.

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Dbamy o to, by wycieczki szkolne, które oferujemy dzieciom i młodzieży ze Śląska, były jak najbardziej różnorodne i ciekawe. W naszej ofercie wycieczek szkolnych znajdziesz więc między innymi wycieczki do ToruniaWarszawy czy nad morze, ciekawe propozycje zwiedzania województwa świętokrzyskiego oraz wiele innych propozycji odwiedzenia pięknych miejsc naszego kraju.

Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi ludzie powinni poznawać nie tylko Polskę, ale również inne kraje. Dlatego oferujemy mieszkańcom Katowic wycieczki szkolne zagraniczne. Możliwość zwiedzenia Litwy, Wielkiej Brytanii czy Belgii to idealne rozwiązanie - szczególnie jako pomysł na wycieczkę szkolną w liceum. Sprawdź więc nasze propozycje.

Atrakcyjne oferty wycieczek szkolnych

Zaletą naszej oferty wycieczek szkolnych są również przystępne ceny. Doskonale wiemy, że portfele rodziców bywają obciążone zbyt wieloma wydatkami, dlatego też oferujemy tanie wycieczki szkolne, dostępne dla każdego. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko doskonale bawić się i spędzać czas, ale również uczyć się o Polsce i poznawać jej piękno. Już dziś zapoznaj się więc z naszymi propozycjami!

CENY PRZELICZANE SĄ INDYWIDUALNIE DLA ZAMAWIAJĄCEGO

PROGRAMY SĄ PRZYKŁADOWYMI I USTALANE SA INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA

REZERWACJA WYCIECZKI I TERMINU JEST NIE WIĄŻĄCA A REZYGNACJA JEST BEZPŁATNA

MORAWSKI KRAS

JASKINIA PUNKEVNA I PRZEPAŚĆ MACOCHY

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 305PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 285PLN (dla 30 osób płatnych)

Zobacz !!!

BYDGOSZCZ - OSTROMECKO - TORUŃ

 TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 360 PLN (min. 40 osób)

OD 320 PLN (min. 50 osób)

Zobacz !!!

DREZNO

„HISTORIA JEDNEGO KRÓLA”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 365 PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 340 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

BUDAPESZT

„NAJMŁODSZA STOLICA EUROPY”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 355 PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 330 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

SŁOWACJA – BRATYSŁAWA

„ORAWSKIE SKARBY”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 335 PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 315 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

KRAKÓW-TYNIEC

„DAWNE STOLICE”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : OD 290 PLN (min. 25 uczestników)

Zobacz !!!

RABKA ZDRÓJ-ZAKOPANE

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 335PLN (przy min. 25 uczestnikach)

Zobacz !!!

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

Zobacz !!!

ŁÓDŹ

''SZLAKIEM HISTORII I POSTĘPU, CZYLI ŁÓDŹ DAWNIEJ I DZISIAJ''

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

 

 

Zobacz !!!




Idź do strony:   | 1 | 2 | 3