Dla szkół wyjazdy wielodniowe

Lata edukacji szkolnej warto wykorzystać w pełni na poznawanie świata. Nie tylko poprzez lekturę podręczników, ale również samodzielne doświadczenia. Dlatego też wycieczki szkolne odgrywają tak ważną rolę. Pozwalają poznawać świat, jego dziedzictwo kulturowe i piękno. Informacje podczas nich zdobyte zapadają w pamięć znacznie bardziej niż kolumny  podręczników.

To jednak nie wszystko. Wycieczki szkolne są również doskonałą okazją do tego, by nawiązać szkolne przyjaźnie i zintegrować klasę. Wspólna zabawa i spędzanie czasu sprawia, że młodzież uczy się ze sobą współdziałać i rozumieć swoje potrzeby. To także doskonała zabawa i wiele atrakcji.

Wiedząc o tym, nasze biuro podróży oferuje wycieczki szkolne na Śląsku. Jesteśmy biurem z Katowic, jednakże w swoje ofercie mamy najodleglejsze zakątki naszego kraju, a nawet i świata. Oferty wycieczek szkolnych, jakie znajdziesz na naszej stronie, to atrakcyjne cenowo propozycje, z których z pewnością wybierzesz idealną dla swojego dziecka lub klasy, nad którą sprawujesz opiekę.

Co ważne, nasze wycieczki są kompleksowo zaplanowane - tak, aby ich program uwzględniał zarówno czas na zwiedzanie, jak i na doskonałą zabawę. Zapewniamy bezpieczeństwo w czasie podróży, wygodne i komfortowe warunki noclegowe oraz opiekę na najwyższym poziomie. Dzięki temu nasze oferty wycieczek szkolnych spełnią oczekiwania nie tylko rodziców i nauczycieli, ale również dzieci i młodzieży.

Wycieczki krajowe i zagraniczne

Dbamy o to, by wycieczki szkolne, które oferujemy dzieciom i młodzieży ze Śląska, były jak najbardziej różnorodne i ciekawe. W naszej ofercie wycieczek szkolnych znajdziesz więc między innymi wycieczki do ToruniaWarszawy czy nad morze, ciekawe propozycje zwiedzania województwa świętokrzyskiego oraz wiele innych propozycji odwiedzenia pięknych miejsc naszego kraju.

Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że młodzi ludzie powinni poznawać nie tylko Polskę, ale również inne kraje. Dlatego oferujemy mieszkańcom Katowic wycieczki szkolne zagraniczne. Możliwość zwiedzenia Litwy, Wielkiej Brytanii czy Belgii to idealne rozwiązanie - szczególnie jako pomysł na wycieczkę szkolną w liceum. Sprawdź więc nasze propozycje.

Atrakcyjne oferty wycieczek szkolnych

Zaletą naszej oferty wycieczek szkolnych są również przystępne ceny. Doskonale wiemy, że portfele rodziców bywają obciążone zbyt wieloma wydatkami, dlatego też oferujemy tanie wycieczki szkolne, dostępne dla każdego. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko doskonale bawić się i spędzać czas, ale również uczyć się o Polsce i poznawać jej piękno. Już dziś zapoznaj się więc z naszymi propozycjami!

CENY PRZELICZANE SĄ INDYWIDUALNIE DLA ZAMAWIAJĄCEGO

PROGRAMY SĄ PRZYKŁADOWYMI I USTALANE SA INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA

REZERWACJA WYCIECZKI I TERMINU JEST NIE WIĄŻĄCA A REZYGNACJA JEST BEZPŁATNA

BIAŁOWIEŻA

'' POWRÓT DO NATURY ''   

TERMIN: DO USTALENIA 

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

ROZTOCZE

'' MAGICZNA KRAINA '' 

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA 

Zobacz !!!

PĘTLA BESKIDZKA

'' ŻYWIEC, USTROŃ, WISŁA '' 

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

KRAKÓW

'' DWA OBLICZA, CZYLI STARE MIASTO ORAZ KAZIMIERZ ''

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

BELGIA - HOLANDIA

'' ŚWIĘTO KWIATÓW ''

CENA: OD 1295 PLN

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!
Idź do strony:   | 1 | 2 | 3