Egzotyczne wakacje

 

Egzotyczne wakacje zawsze budzą wielkie emocje wśród turystów i są celem niejednego z nas. W przeciwieństwie jednak do europejskich szybkich wycieczek, na które możemy wybrać się spontanicznie, wczasy egzotyczne wymagają odpowiedniego przygotowania, znalezienia odpowiedniej oferty i formalności. 

Biuro Geograf to sprawdzony pośrednik wycieczek, w tym również egzotycznych kierunków. Dbamy o to, aby podczas każdej podróży nasi klienci czuli się bezpiecznie i mieli zapewnioną odpowiednią opiekę. Jest to szczególnie istotne podczas wycieczek egzotycznych do krajów o innych standardach. 

Egzotyczne kierunki

Egzotyczne kierunki, które cieszą się popularnością to wszelkie te miejsca, w których nie musimy się martwić o deszcz czy zbyt niską temperaturę. W tropikach mamy pewność, że będzie gorąco, słonecznie, a atrakcje zorganizowane przez biuro podróży w ramach wycieczki zaskakujące.

W naszej ofercie znajdą Państwo egzotyczne kierunki na idealnie spędzone wakacje. Wśród nich szczególnie polecamy kierunki afrykańskie, które pozwolą poznać Czarny Ląd i cieszyć się słońcem podczas europejskich chłodnych dni. To idealny kierunek na każdą porę roku. 

TAJLANDIA

“BANGKOK - RZEKA KWAI - CHIANG RAI - CHIANG MAI - KOH CHANG”   

 

 

 

 

Zobacz !!!

IZRAEL - JORDANIA

CENA OD 3240 PLN

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!