Kolonie w Polsce

Wysłanie dziecka na kolonie w Polsce to wbrew obawom wielu rodziców, bardzo trafiony pomysł. Zwłaszcza, gdy zdecydują się oni na skorzystanie z usług wyspecjalizowanego w organizacji wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży biura podróży. Poznaj zalety takiego rozwiązania i już dziś zastanów się nad miejscem, gdzie Twoja pociecha spędzi w tym roku wakacje.

Wypoczynek pełen słońca nad polskim morzem

Letni wypoczynek nad morzem to jedna z najczęstszych opcji, które rozważają rodzice pragnący, by ich pociechy ciekawie spędziły przynajmniej część wakacji. Co dzieci mogą robić nad morzem? Przy odrobinie szczęścia nawet zwykły spacer z grupą po plaży może przekształcić się w ciekawą przygodę. Szczególnie, że na wielu plażach znajdują się ukryte bunkry czy inne powojenne pozostałości. Ich odkrywanie może rozbudzić w dziecku wrodzoną ciekawość i zachęcić do … nauki historii.

Prócz spacerów, plażowania i kąpieli w bezpiecznej strefie pod okiem ratowników i wychowawców, starsze dzieci mogą spróbować swoich sił w zawodach na najfajniejszą budowlę/rzeźbę z piasku, a młodsze na największą ilość babek wykonanych w określonym czasie. Ognisko z kiełbaskami, morskimi opowieściami czy zabawą przy muzyce nad brzegiem morza to także forma rozrywki, która z pewnością spodoba się zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom kolonii. Obecnie sporo miejscowości nadmorskich stawia na rekreację, organizując dla turystów wypożyczalnie sprzętu wodnego. To kolejna atrakcja, jaką na pewno będą chciały przetestować dzieci – zwłaszcza te lubiące aktywne spędzanie czasu wolnego.

Wypoczynek pełen wrażeń w polskich górach

Letnie obozy i kolonie w Polsce organizowane są także w górach. Taki wypoczynek przede wszystkim uczy dzieci wytrwałości. Pomaga im w budowaniu odwagi. Jest też dobrym sprawdzianem ich kondycji, ale i umiejętności radzenia sobie w trudniejszych sytuacjach. W górskich miejscowościach – prócz popularnych wycieczek – na nasze pociechy czeka cała masa atrakcji. Na przykład kolejki górskie, dzięki którym dzieci mogą poznać lepiej bogactwo fauny i flory polskich gór, a przy okazji popisać się swoimi umiejętnościami robienia ciekawych zdjęć, którymi zasypią swoje profile w mediach społecznościowych. To może dać początek zainteresowania fotografią lub blogowaniem.

Aquaparki, ale również parki linowe lub tzw. parki rodzinne także mogą oznaczać dla dzieci sporą frajdę. W większości miejscowości górskich na przyjezdnych czekają także ciekawe muzea nawiązujące do ich historii lub ogólnie tradycji góralskiej. Wizyta w takim miejscu także może uświetnić pobyt w górach – szczególnie, że w wielu przypadkach nawet kilkuosobowe grupy wchodzą za darmo. Lato w górach to też czas imprez plenerowych, które z pewnością nie umkną uwadze uczestników kolonii.

Obozy i kolonie w Polsce – tylko z doświadczonym organizatorem

Aby jednak mieć 100% pewność, że wysyłamy dziecko na w pełni bezpieczny i oferujący bogaty program wyjazd kolonijny czy obozowy, powinniśmy zaufać specjalistom, takim jak nasze biuro. Zalet takiego rozwiązania jest kilka. Po pierwsze – organizowane przez biuro kolonie i obozy nad morzem czy w górach, zawsze odbywają się w bezpiecznych warunkach i obiektach. Dzieci mają do swojej dyspozycji m.in. świetnie wyposażone świetlice, specjalnie przygotowane i w pełni bezpieczne miejsca do uprawiania różnych aktywności fizycznych czy zorganizowania grilla.

Ponadto w programach takich kolonii prócz lokalnych atrakcji oraz tych, które oferuje obiekt noclegowy, znajdują się też wycieczki o atrakcyjnej oprawie do najciekawszych budowli zabytkowych. Kolonie i obozy w górach oraz nad morzem z naszym biurem Geograf Podróże to niecodzienny rodzaj wypoczynku dla dzieci i młodzieży, który w umiejętny sposób stanowi połączenie nauki przez zabawę i aktywne spędzanie czasu wolnego.

MIERZEJA WIŚLANA JANTAR

KOLONIA " SPOTKANIE Z MORZEM I BURSZTYNEM"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 815 PLN

Zobacz !!!