Kolonie zagraniczne

Jeśli chcesz, by Twoja pociecha cieszyła się z wakacji, atrakcyjnie spędziła czas wolny, a przy okazji zobaczyła trochę świata i wzbogaciła swoją wiedzę o nim, to wyślij ją na zagraniczne obóz lub kolonie z naszym biurem. Poznaj bliżej ofertę, jaką mamy dla Ciebie.

Kolonie zagraniczne dla dzieci i młodzieży

To okazja do świetnej zabawy w gronie rówieśników, ale i pod czujnym okiem wychowawców. Kolonie zagraniczne dla dzieci i młodzieży posiadają w programie: wycieczki do najbardziej popularnych miejscowości, możliwość odwiedzenia najmodniejszych atrakcji turystycznych w regionie, a także gry i zabawy zespołowe, jak i czas wolny do indywidualnego wykorzystania, jak np. zrobienie zakupów, spacer po najbliższej okolicy (poza hotelem) czy inne ulubione formy rozrywki i relaksu.

Obozy młodzieżowe za granicą

Zagraniczne obozy młodzieżowe to z kolei naszpikowane zorganizowanymi wycieczkami w ważne – z historycznego punktu - dla danego regionu obiektów zabytkowych. Obozy zagraniczne organizowane są zawsze z noclegiem w najlepszych hotelach z bogatym zapleczem, które oddane jest w pełni do dyspozycji uczestników wyjazdu. Dopełnienie wypoczynku stanowią dyskoteki, gry i zabawy zespołowe, ale i możliwość swobodnego skorzystania z atrakcji miasta, którego oferta jest tak dopasowana, by młodzież nie miała czasu na nudę.

Zagraniczne przygody z Geograf Podróże

W ofercie zagranicznych kolonii i obozów dla młodzieży przygotowanych przez nasze biuro znalazły się dwa najbardziej popularne i słoneczne kierunki, czyli Hiszpania oraz Bułgaria.

Kolonie w Hiszpanii

Dzieci wypoczywają na Costa Brava przez 11 dni. W tym czasie zwiedzają największe atrakcje Barcelony i Figueres (miejscowość związana z Salwatorem Dali). Chętni mogą dodatkowo uczestniczyć w dwóch wycieczkach do Tossy oraz Wodnego Miasteczka Waterworld, gdzie mają zapewniony dostęp do znajdujących się tam atrakcji. Obóz na Costa Brava to także możliwość wzięcia udziału w zorganizowanej na obszarze hotelu dyskotece. Na uczestników czeka ponadto bogaty program zabaw, rozrywek w hotelu, na plaży, jak i na obszarze Costa Brava.

Obóz w Bułgarii

Kolonie odbywają się w Złotych Piaskach – najbardziej obleganym czarnomorskim kurorcie wypoczynkowym. Nocleg zaplanowany jest w 4**** hotelu o bogatym zapleczu rekreacyjno-sportowym, które oddane jest do dyspozycji młodych gości. Dzieci nocują w 3-osobowych komfortowych pokojach. Na uczestników czekają liczne miejscowe atrakcje, takie jak: kawiarenki, restauracje, pizzerie, snack bary, stoiska z pamiątkami, dyskoteki, tawerny, które mogą odwiedzić w ramach czasu wolnego. Ponadto program obejmuje trzy wycieczki z możliwością zwiedzenia, a także gwarantuje udział w pokazie z delfinami. Na uczestników czeka również wypoczynek na bezpiecznych plażach wyróżnionych Błękitną Flagą. Dzieci mają też zapewnioną opiekę w czasie kąpieli oraz darmowy przejazd na plażę. Program obejmuje ponadto zajęcia animacyjne, wieczorki integracyjne, a także dyskotekę młodzieżową.

HISZPANIA

COSTA BRAVA OBÓZ MŁODZIEŻOWY

TERMIN I CENA: DO USTALENIA

 
Zobacz !!!

BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI OBÓZ MŁODZIEŻOWY

OBÓZ MŁODZIEŻOWY 

 CENA: OD 1350 PLN

TERMIN: 24.07.-02.08.2019

HOTEL DANA PALACE ***

ALL INCLUSIVE LIGHT

 

 

Zobacz !!!