◀ Powrót

WYCIECZKA DO BELGII I HOLANDII

 

KRAJE KWIATÓW, WIATRAKÓW I POLITYKI

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

Dzień pierwszy:

- wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy

 

Dzień drugi:

- Apelndoorn - królewska rezydencja z przepięknym ogrodem do zwiedzania

- Lisse - „Parada kwiatów” jeden z najpiękniejszych wiosennych ogrodów świata Keukenhof. Na terenie parku rozciąga się /od końca marca do maja/ wspaniale zaaranżowany wiosenny ogród kwiatowy.

- przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg 1

 

Dzień trzeci:

- śniadanie, wyjazd zwiedzanie

- Amsterdam - spacer po mieście: plac Lejdena, targ kwiatowy, wieża mennicy, plac Dam z pałacem królewskim Koninklijk Paleis oraz okazałym Nowym Kościołem  Nieuwe Kerk, dziedziniec Begijnhof - dom klasztor dla Beginek, najruchliwsza droga miasta - Kalverstraat.

- Haga- siedziba rządu holenderskiego: Pałac Pokoju w którym mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem Św. Jakuba i Pałacem Królewskim.

- Deltf - To jedno z najstarszych miast niderlandzkich znane jest przede wszystkim z wyrobów ceramicznych i uczelni technicznych. Stąd pochodził znany na całym świecie malarz Vermeer. Miasto przedstawił w jednym z najbardziej znanych swoich obrazów pt. „Widok z Delft”. Większość najważniejszych i najciekawszych zabytków mieści się na Starym Mieście; w tym Duży Rynek, Nowy i Stary Kościół.

- Rotterdam - największy port w Europie - warte obejrzenia jest nabrzeże Oude haven z ocalałą z wojennej pożogi częścią starego portu.

- Kinderdijk - spacer groblą wśród kanałów z widokiem na najpiękniejsze wiatraki.

- przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg 2

 

Dzień czwarty:

- śniadanie, wyjazd na zwiedzanie

- Antwerpia - miasto Rubensa ważny ośrodek handlowy i naukowy; najważniejszym miejscem jest Grote Mark-Rynek Główny skupiający najciekawsze zabytki miasta: Ratusz, fontanna Brabo, domy cechowe, jedna z najwyższych na świecie Katedra NMP; nad samą rzeką można podziwiać XII w. fortecę, w której mieści się Muzeum Morskie.

- Brugia - miasto zwane Malutką Wenecją Północy z krętymi ,wąskimi uliczkami i kanałami zachował klimat średniowiecznego miasta; rynek z wieżą Belfort - średniowieczną dzwonnicą oraz bazylika Świętej Krwi.

- Gandawa - spacer po Starym Mieście i zabytkowej dzielnicy portowej

- przyjazd do hotelu,, obiadokolacja, nocleg 3

 

Dzień piąty:

- śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,

- Bruksela - stolica Belgii  miasto piwa i czekolady-dzielnica europejska: Rada Unii Europejskiej, Parlament Europejski;  Park Cinquantenaire z Łukiem Ttriumfalnym, licznymi ogrodami, stawami, wodospadami; spacer po centrum miasta-Grand Place najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w, Dom Królewski, domy cechowe, gotycka Katedra Św. Michała; manneken pis (sikający chłopiec) –figurka - fontanna, która jest symbolem Brukseli

 

Dzień szósty:

- przyjazd do kraju we wczesnych godzinach rannych


ŚWIADCZENIA:

- przejazd autokarem klasy LUX
- 3 noclegi /sale wieloosobowe z możliwością łazienek na zewnątrz/, 3 śniadania, 3 obiadokolacje
- opiekę pilota oraz realizacja programu w systemie TG
- ubezpieczenie KL,KR, NNW TU Signal  Iduna S.A. ,,Bezpieczne podróże”

- TFG  II obowiązkowy filar ubezpieczenia

 

UWAGA

CENA NIE ZAWIERA BILETÓW WSTĘPU, LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW ORAZ TAKSY MIEJSKIEJ.

 

 

 
PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I GODZIN OTWARCIA ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW.

 

 "Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego".

WYCIECZKA DO BELGII I HOLANDII
WYCIECZKA DO BELGII I HOLANDII
◀ Powrót