Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

◀ Powrót

TROPICAL ISLANDS

NAJWIĘKSZY TROPIKALNY PARK ROZRYWKI I WYPOCZYNKU W EUROPIE

TERMIN: 16.02-17.02.2019, 23.02-24.02.2019

 

CENA : 145 PLN

 

Dzień pierwszy :

- wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach nocnych


Tropical Islands :

Amazonia:

BASENY -powierzchnia: 530 i 390 m2; armatki wodne, leżanki z hydromasażem, kaskada brzegowa, dysze do masażu; gejzery; tory przeszkód dla dzieci:sztuczna rzeka Lazy River; urządzenie do spiętrzania fal; możliwość gry w piłkę wodną z bramkami wodnymi; basen "z bąbelkami"; tory do pływania o długości 25 metrów; „rozhuśtane zatoczki"; wodospad; szeroka ślizgawka familijna

OBSZAR REKREACYJNO - SPORTOWY -wodny plac zabaw: Spray Area; plac zabaw; boisko do soccera plażowego, zgodne z normami FIFA (do uniwersalnego wykorzystania); boisko do siatkówki plażowej (do uniwersalnego wykorzystania); basen "Relax Pool"

WHITEWATER RIVER - powierzchnia: 400 m2; długość sztucznej rzeki 250 m, jedyna w skali Niemiec; spadek do 3,5 m; prędkość nurtu do 1,5 m/s
Strefa Tropikalna:

WIOSKA TROPIKALNA - Budowle z Malezji; Oryginalne budowle z Bali; Architektura z Tajlandii; Chata z Samoa

LAS DESZCZOWY - Znajduje się tu ok. 50 tys. roślin, 600 gatunków, co oznacza, że jest to największy kryty las deszczowy w Europie. Kręte ścieżki wiodą przez krainę z jedyną w swoim rodzaju florą, nad namorzynowymi bagnami rozpięto mosty, pluskają się tu też m.in. żółwie i ostroszowce. Do lokatorów Tropical Islands należą też flamingi, pawie i bażanty. Dzięki tak dużej ilości kwitnących roślin, drzew owocowych, roślin wodnych, pnących palm, możemy poczuć tropikalne regiony.

POŁUDNIOWY PACYFIK - ma 4000 m2i łączną długość trzech basenów olimpijskich. Jest tu miejsce na pływanie i szaleństwa! Można także korzystać z płetw, okularów, piłek, słowem ze wszystkiego, co służy w wodzie do zabawy. Piaszczysta plaża o szerokości 7 metrów ciągnie się wzdłuż brzegu, są na niej setki leżaków i przy (prawie) każdej pogodzie „prawdziwe” słońce gwarantuje naturalną opaleniznę.

PLAŻA DO GIER - największa plaża pod dachem na świecie;

LAGUNA Z WYSPY BALI -została zaprojektowana przez Made Wijaya, najbardziej znanego w tej chwili projektanta balijskich ogrodów. Piaskowiec, drewno i palmy okalają brzeg, balijskie chaty, kalkut (wieża wartownicza), groty i typowa małpia skała porwą Państwa na Bali, na Wyspę Bogów. W ciągu dnia jest To idealne miejsce dla dzieci. Dwie podziemne ślizgawki wodne, sztuczna rzeka, jacuzzi i wodospady gwarantują świetną zabawę przy temperaturze wody rzędu 31°C. Dzięki lekkiemu spadowi do basenu mogą wchodzić także maluchy. Ale uwaga – musicie Państwo mieć swoje pociechy cały czas na oku! Woda ma do 1,35 m głębokości.

ZJEŻDŻALNIA WODNA - Najwyższa wieżowa zjeżdżalnia wodna w Niemczech o wysokości 27 metrów. Na górze czekają 4 różne ślizgawki. Od najłagodniejszej, rodzinnej na której zjeżdża się na specjalnych oponach, do zjeżdżalni turbo, na której zjeżdża się z prędkością nawet 70km/h. Wszystkie zjeżdżalnie w Tropical Islands posiadają certyfikat niemieckiego TÜV.

LOTY BALONEM - Możliwość szybowania balonem i podziwiania rajskiej wyspy z lotu ptaka na 2 różne sposoby 2-osobowym balonem na linie; wzbicie się na wysokość 55 m na ok. 10 minut, skąd można zrobić zdjęcia całej hali Tropical Islands lub 20 minutowy lot klasycznym balonem nad tropikami gdzie można rozkoszować się wspaniałym widokiem roślinnego świata.

WODNY ŚWIAT - Magiczny wodny świat: Laguna z grotą i wodospadem, Morze Południowe z 200 -metrową piaszczystą plażą i płaski brodzik dla dzieci. Amatorom mocnych wrażeń poleca się zjeżdżalnię z czterema różnymi ślizgawkami. To najwyższa zjeżdżalnia wodna w Niemczech.

Strefa odnowy biologicznej

- strefa ta ma 10.000 m2. Amatorzy wellnessu i spa mogą rozkoszować się kompleksem siedmiu saun i łaźni parowych zlokalizowanych wśród bujnej tropikalnej roślinności. Znajduje się tu Świątynia Angkor Wat, Grota Mgły, Sauna Vishnu, Grotę Solną Gunung Mulu, Campur Campur Natural Beauty Sauna, sauna drzewna, sauna ziołowa Inipi, łaźnia parowa Guruwari, źródło lodowe Kinabulu, jacuzzi i wiele innych atrakcji.

 

ŚWIADCZENIA:

- Przejazd autokarem klasy LUX (barek, WC, DVD, klimatyzacja)
- Ubezpieczenie NNW, KL, Signal Iduna „Bezpieczne podróże”
- opiekę polskojęzycznego pilota-przewodnika

 

CENA NIE ZAWIERA BILETÓW WSTĘPU DO PARKU ROZRYWKI. 

RODZAJE BILETÓW :
- Bilet "Tropiki" upoważnia do wstępu do Strefy Tropikalnej oraz do strefy zewnętrznej AMAZONIA :
Dorośli : 42,00 EUR; zniżka* : 33,00 EUR; dzieci (do 5 lat) : gratis
- Bilet "Tropiki & Sauna" upoważnia do wstępu do Strefy Tropikalnej, Strefy Saun oraz do strefy zewnętrznej AMAZONIA :
Dorośli : 49,00 EUR; zniżka* : 39,50 EUR ; dzieci (do 5 lat) : gratis

 *Dzieci (6-14 lat); uczniowie od 15 lat za okazaniem legitymacji uczniowskiej; studenci z legitymacją studencką; osoby odbywające służbę zastępczą za okazaniem legitymacji; seniorzy od 65 roku życia; osoby niepełnosprawne ze stopniem niepełnosprawności od 70% (osoby towarzyszące wchodzą gratis, jeśli osoba niepełnosprawna posiada legitymację uprawniającą do towarzystwa opiekuna). Zniżek nie można łączyć z innymi ulgami

 

CENY MOGĄ ULEC ZMIAN NIE ZALEŻNIE OD BIURA PODRÓŻY. 

PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I GODZIN OTWARCIA ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW.  

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

TROPICAL ISLANDS
TROPICAL ISLANDS
◀ Powrót