Grupy zorganizowane

Wypoczywając wolisz zwiedzać i poznawać nowe miejsca niż leżeć na leżaku? Nie ma w tym nic dziwnego. Wyprawy turystyczne to doskonała okazja do poznania nowych miejsc i ludzi. To wspomnienia, które zapadają w pamięć na długo. Zatem to oczywiste, że ten rodzaj wypoczynku cieszy się coraz większą popularnością. Wiedząc o tym zadbaliśmy, by nie zabrakło tego typu ofert w naszym biurze podróży.

Wspomagamy osoby marzące o podróżach indywidualnych, oferując im komfortowy nocleg oraz szybki i bezpieczny transport na miejsce. Oferujemy wyjazdy weekendowe zagraniczne oraz wycieczki zorganizowane, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wczasów. Wszystko po to, by nasi klienci mogli wypoczywać tak, jak lubią. Przekonaj się i sprawdź nasze wycieczki turystyczne.

Wybierz się na wyprawę w grupie zorganizowanej

Zazwyczaj podróżujesz na własną rękę? Podróże indywidualne są ciekawą formą spędzania wolnego czasu, ale ich organizacja bywa trudna. Dlatego też oferujemy wycieczki zorganizowane, które pozwolą ci zwiedzić wszystkie atrakcyjne turystycznie miejsca bez konieczności wielomiesięcznego planowania. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i wybierzesz folder wycieczki turystycznej, która cię interesuje.

Nasze zorganizowane wycieczki turystyczne to bezpieczeństwo i komfort. To również wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz bowiem samodzielnie poszukiwać samolotów czy pociągów, rezerwować noclegów czy planować trasy wycieczki. Wszystkim zajmiemy się za ciebie. Co więcej, zrobimy to w bardzo przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy.

Z przewodnikiem turystycznym i z pilotem wycieczki jest łatwiej!

Dlaczego warto zdecydować się na wycieczkę zorganizowaną? Przede wszystkim dlatego, że w grupie jest raźniej. Tego rodzaju wypad to doskonały sposób na poznanie nowych ludzi i nawiązanie ciekawych znajomości. Wspólne zwiedzanie zabytków bywa znacznie ciekawsze niż podróżowanie na własną rękę. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszego biura.

To także szansa na to, by lepiej poznać miejsca, które odwiedzasz i dowiedzieć się o nich wszystkiego. Przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek posiadają bowiem wiedzę na temat miejsc, które odwiedzasz i chętnie podzielą się nią z tobą. Z takiej wycieczki możesz więc wynieść znacznie więcej, będzie ona również bardziej atrakcyjna i ciekawa.

Szeroki wybór wycieczek w Geograf Podróże

Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą zorganizowanych wycieczek i weekendowych wyjazdów zagranicznych. Ich różnorodność to gwarancja, że bez trudu znajdziesz miejsce, które chciałbyś odwiedzić. Zaś nasze niskie, atrakcyjne ceny pozwolą ci poznawać świat bez obaw o stan domowego budżetu. Słowem - naprawdę warto podróżować z naszym biurem.

Grupa musi wyznaczyć swojego lidera, który będzie za nią odpowiadał.

KAŻDA PODRÓŻ KIEDYŚ MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ ALE TYLKO DLATEGO BY MÓC WYTYCZYĆ NOWE CELE I RUSZYĆ W DROGĘ

WYCIECZKA NA KRYM

WSCHÓD W MINIATURZE

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

GRUZJA Z ARMENIĄ

„ BAJECZNY KAUKAZ "

TERMIN: DO UZGODNIENIA

CENA: 2 845 PLN

 

Zobacz !!!

PORTUGALIA

LIZBONA -  BRAGA - PORTO-FATIMA

CENA: od 2 360,00 zł

Zobacz !!!

TROPICAL ISLANDS

NAJWIĘKSZA TROPIKALNA WYSPA W EUROPIE

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : 145 PLN

Zobacz !!!

HOLANDIA EXPRES

"ROMANS W KEUKENHOF" 

 TERMIN: DO USTALENIA

 

Zobacz !!!

RUMUNIA

"SPOTKANIE Z DRAKULĄ"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 995 PLN

Zobacz !!!

BAWARIA

BAWARSKIE SZALEŃSTWO Z BAJKOWYM KRÓLEM

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: 1685 PLN (dla 20 osób płatnych)

1555 PLN (dla 30 osób płatnych)

1460 PLN (dla 40 osób płatnych)

Zobacz !!!

LUBELSZCZYZNA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : 575 (dla min. 40 osób)

Zobacz !!!

WŁOCHY – MALOWNICZA TOSKANIA

TERMIN: 27.04. - 04.05. 2019

CENA: 1595 PLN

Zobacz !!!
Idź do strony:   1 | 2