Wycieczki krajowe

Polska to piękny i różnorodny kraj, który ma nam naprawdę wiele do zaoferowania. Przekonał się o tym każdy turysta, który zdecydował się na jej poznanie. Dlatego też nasze biuro Geograf Podróże zadbało o szeroki wybór wycieczek po Polsce, z których z pewnością wybierzesz atrakcyjne dla siebie propozycje. Zależy nam bowiem na zadowoleniu naszych klientów.

Co proponujemy? Wycieczki objazdowe po Polsce, poznawanie poszczególnych jej regionów, wycieczki po Krakowie, Warszawie oraz innych miastach naszego kraju. Słowem ciekawe propozycje zarówno dla miłośników natury, jak i osób, które lubią zwiedzać i chcą dowiedzieć się więcej o polskiej historii. Co więcej, zadbaliśmy o to, by ceny naszych wycieczek były jak najbardziej atrakcyjne.

A może zorganizowana wycieczka?

Podróżowanie w grupie jest ciekawe i daje wiele satysfakcji. Podczas wspólnego zwiedzania można nawiązać nowe znajomości, wymienić się spostrzeżeniami, a także doskonale się bawić. Dlatego też nasze biuro podróży oferuje wycieczki zorganizowane dla grup. Możesz zabrać swoich znajomych z pracy, kolegów i przyjaciół, ale również zdecydować się na zapisanie do wycieczki organizowanej przez nas.

Podczas wycieczek zorganizowanych turystom towarzyszy pilot oraz przewodnik. Dzięki temu zwiedzanie pięknych zakątków naszego kraju staje się znacznie atrakcyjniejsze. Możemy bowiem nie tylko podziwiać zabytki czy widoki, ale również dowiedzieć się wielu cennych informacji o miejscu, które właśnie odwiedzamy. Z takiej wycieczki wyniesiesz więc naprawdę sporo.

Atrakcyjne kierunki

Już dziś zapoznaj się więc z ofertą naszych wycieczek po Polsce. Szeroki wybór atrakcyjnych kierunków to gwarancja, że znajdziesz ciekawą propozycję, która pozwoli ci oderwać się od codziennych obowiązków i poznać piękno naszego kraju. Wszystko to w dobrej, przystępnej cenie, dzięki której podróżowanie nie musi uszczuplać twojego portfela.

LUBELSZCZYZNA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : 575 (dla min. 40 osób)

Zobacz !!!

ZAKOPANE - DOLINA CHOCHOŁOWSKA

''KROKUSOWY RAJ''

CENA: OD 65 PLN

TERMIN: DO USTALENIA (marzec/kwiecień)

 

Zobacz !!!

TERMY

RELAKS WŚRÓD GÓR   

CENA: OD 55 PLN

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!

LIPNICA MUROWANA

PALMY I JARMARK

TERMIN: 14 KWIECIEŃ 2019 r.

CENA: 85 PLN

 

Zobacz !!!

ROZTOCZE

,,MAGICZNA KRAINA" 

CENA: DO USTALENIA 

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!