Wycieczki zagraniczne

Podróżowanie to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu, który daje nam naprawdę sporo. Wycieczki to nie tylko doskonała zabawa, ale również szansa na poznanie świata, innych kultur i ich dziedzictwa. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób marzy o tym, by móc odwiedzić inne kraje. Jednocześnie jednak obawiają się, że nie stać ich na takie wojaże.

Zupełnie niesłusznie. Nasza oferta wycieczek objazdowych po Europie to najlepsze świadectwo, że podróżowanie do innych krajów wcale nie musi wiązać się z dużymi wydatkami. Oferujemy bowiem bardzo atrakcyjne cenowo propozycje, z których z pewnością wybierzesz coś dla siebie. Podobnie jak zrobiło to już wielu zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają.

Co możemy ci zaproponować? Przede wszystkim szeroki wybór kierunków podróży. W naszej ofercie znajdują się bowiem wycieczki do Rzymu, wycieczki po Belgii i Holandii, wyjazdy do Wielkiej Brytanii, zwiedzanie Litwy, wycieczki do Rosji, a także podróż po krajach takich jak Grecja czy Słowacja. Słowem, niezależnie od tego, gdzie chcesz jechać - możesz zrobić to z nami.

Nasze wycieczki to profesjonalna organizacja. Bezpieczny transport, ciekawie ułożony plan wycieczki objazdowej, towarzystwo pilota i przewodnika. A także komfortowe noclegi oraz pyszne jedzenie. Dzięki temu nawet krótki wypoczynek z naszym biurem staje się wspaniałą przygodą, którą chce się powtórzyć. Przekonaj się o tym sam - już dziś sprawdź naszą ofertę.

Wybierz się na podroż marzeń

Każdy z nas marzy o odwiedzinach w jakimś kraju. Część z nas marzy o wycieczki do Rosji, inni zaś pragną poznać ciepłą Grecję czy zabytkowy Rzym. Często jednak nie decydujemy się na realizację tych planów z powodu wielu obaw i wątpliwości. Obawiamy się kosztów, martwimy się o swoje bezpieczeństwo. Tymczasem marzenia są po to, by je spełniać!

Decydując się na skorzystanie z naszej oferty zapewniasz sobie starannie zaplanowany program wycieczki i wsparcie na każdym jej etapie. Nie musisz więc martwić się o swoje bezpieczeństwo czy powodzenie podróży. Co więcej, podróże marzeń z naszym biurem nie są wcale drogie. Warto więc odrzucić obawy i zacząć poznawać świat. Tym bardziej, że pięknych miejsc nie brakuje – również na naszym kontynencie.

Szeroka oferta kierunków podróży

Jak widzisz oferta wycieczek po Europie, którą ma dla ciebie nasze biuro, jest bardzo szeroka i różnorodna. Niezależnie od tego, jaki kraj chcesz odwiedzić, możesz więc liczyć na nasze wsparcie i profesjonalną organizację na najwyższym poziomie. Co więcej, nasze wycieczki zagraniczne to również atrakcyjne cenowo propozycje, co jest dodatkowym atutem naszego biura.

WYCIECZKA NA KRYM

WSCHÓD W MINIATURZE

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

WIEDEŃ Z CESARZEM, MUZYKĄ I SZNYCLEM

AUSTRIA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA:  OD 355 PLN

 

Zobacz !!!

GRUZJA Z ARMENIĄ

„ BAJECZNY KAUKAZ "

TERMIN: DO UZGODNIENIA

CENA: 2 845 PLN

 

Zobacz !!!

PORTUGALIA

LIZBONA -  BRAGA - PORTO - FATIMA

CENA: od 2 360,00 zł

Zobacz !!!

RUMUNIA

"SPOTKANIE Z DRAKULĄ"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 995 PLN

Zobacz !!!

BAWARIA

BAWARSKIE SZALEŃSTWO Z BAJKOWYM KRÓLEM

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: 1685 PLN (dla 20 osób płatnych)

1555 PLN (dla 30 osób płatnych)

1460 PLN (dla 40 osób płatnych)

Zobacz !!!

WŁOCHY – MALOWNICZA TOSKANIA

TERMIN: 27.04. - 04.05.2019

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

CENA: 1595 PLN

 

Zobacz !!!

GRUZJA

„ ABC BAJECZNEGO KAUKAZU ”

TERMIN : DO USTALENIA

CENA: OD 2025 PLN

Zobacz !!!

SŁOWACJA

MAŁA FATRA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 70 PLN

Zobacz !!!
Idź do strony:   1 | 2