Informacje o biurze podróży Geograf

Biuro Podróży Geograf powstało w 2009 roku, dzięki programowi realizowanemu w ramach projektu „Twoja firma – Twoja niezależność”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Posiada zaświadczenie o wpisie do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego o numerze 1093 oraz gwarancje ubezpieczeniowe Signal Iduna.

Decyzja o powstaniu jest konsekwencją wieloletniej pracy pilota wycieczek krajowych i zagranicznych. Pasja, zamiłowanie do podróży, chęć podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi pozwoliło nie tylko firmę traktować jako źródło dochodu, ale także jako drogę do realizacji marzeń i ambicji.

Destynacje oparte są na autorskich programach wycieczek szkolnych czy objazdowych, a zdobyte praktyczne doświadczenie pozwala na trafne ocenianie potrzeb i oczekiwań swoich klientów.

Część działalności stanowi oferta zwrócona dla szkół, uczelni wyższych, placówek oświatowych i dydaktycznych. Biuro współpracuje z zakładami pracy, firmami oraz stowarzyszeniami. Wśród produktów firmy są również oferty dla podróżnych indywidualnych, wczasowiczów.

Nasze biuro turystyczne rozwija się każdego dnia, kreując nowe kierunki nie tylko wycieczek objazdowych ale także ofert wypoczynkowych. Głównym celem jest chęć pokazania świata w jego prawdziwych obliczach. Będąc pasjonatem chcę dawać swoim klientom radość z podróżowania.

Do zobaczenia
Katarzyna Michalec

 

 

„Turystyka edukacyjna”
Zdobywając Świat – Zdobywasz wiedzę dla siebie i całej ludzkości”