Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Obozy zimowe

Wyjazd na obozy zimowe to czas, na który z utęsknieniem czeka młodzież. Zimowiska oznaczają nie tylko okres wolny od szkoły, ale przede wszystkim wspaniałą zabawę, jazdę na nartach w towarzystwie rówieśników oraz niezapomniane wrażenia. Zimowiska w Polsce i za granicą to doskonała forma rozrywki i wypoczynku. Aby jednak obozy narciarskie dla młodzieży ze Śląska i Katowic były udane pod każdym względem, warto wybrać te, które gwarantują nie tylko wspaniałą zabawę, ale również pełne bezpieczeństwo podopiecznych oraz masę atrakcji, wyróżniających ofertę spośród licznych dostępnych na rynku.

Obozy narciarskie i zimowiska

Obozy narciarskie i zimowiska organizowane przez biuro turystyczne z Katowic Geograf to kompleksowa oferta na udane ferie zimowe dla młodzieży szkolnej. Zapewniamy nie tylko podróż i zakwaterowanie w komfortowych pokojach z łazienkami, ale również liczne atrakcje, dostosowywane do danej grupy. Młodzież świetnie się bawi, wypoczywa i udoskonala swoje umiejętności sportowe. Jako organizator obozów zimowych dbamy również o bezpieczeństwo podopiecznych. Każde z dzieci jest ubezpieczone na wypadek utraty zdrowia podczas uprawiania sportu, jak i całego wyjazdu. Organizując obozy zimowe za granicą i w Polsce, mamy pewność, że nasi podopieczni wrócą do domu cali, wypoczęci i w doskonałych humorach.

Atrakcyjna oferta dla dzieci i młodzieży

Obozy zimowe, zarówno zagraniczne, jak i te w polskich górach, to ogromna frajda. Organizujemy zimowiska i obozy narciarskie zarówno dla dzieci, jak i młodzieży z Katowic i Śląska, dostosowując ofertę do wieku i oczekiwań danej grupy podopiecznych. Gwarantujemy dobrą zabawę i liczne atrakcje, a przy tym pełne bezpieczeństwo.

Nasze obozy zimowe to nauka i zabawa

Chcesz, by Twoje dziecko nauczyło się jeździć na nartach lub desce snowboardowej? Zaplanuj ferie zimowe z Geografem! Organizujemy obozy zimowe - narciarskie i snowboardowe, w trakcie których dzieci i młodzież spędzają większość czasu na stoku. Uczestnicy znajdą zarówno ostre stoki dla zaawansowanych, jak i łatwiejsze, oznaczone kolorem niebieskim, dla tych mniej wprawnych narciarzy. Kilkanaście kilometrów tras i liczne wyciągi - to czeka na naszych podopiecznych każdego dnia. Cena zimowiska obejmuje opiekę instruktora oraz skipass, a trasy o różnorodnym stopniu trudności pozwalają dzieciom i młodzieży w każdym wieku rozwijać narciarskie umiejętności. Obóz zimowy za granicą, w Czechach, czy w Polsce - jaki wybierzesz dla swojego dziecka? Jeśli szukasz także ciekawych wycieczek w ramach zielonej szkoły, polecamy nasze wyjazdy szkolne ze Śląska. Zapraszamy do kontaktu rodziców, nauczycieli i placówki oświatowe. Do zobaczenia na najlepszych obozach narciarskich dla dzieci i młodzieży z Katowic!