Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wczasy i wyjazdy wakacyjne

Wakacje to czas, który warto wykorzystać na zwiedzanie świata, poznawanie nowych ludzi i odpoczynek. Niestety, często nie udaje nam się wygospodarować czasu na ułożenie ciekawego planu na letni wypoczynek. Jeśli często zmagasz się z tym problemem, skorzystaj z pomocy naszego biura turystycznego. Geograf Podróże z Katowic to specjaliści w organizowaniu wypoczynku.

Jesteśmy biurem podróży, które oferuje swoim klientom szeroki wybór wakacyjnych ofert, wśród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Atrakcyjne wczasy w kraju, oferty wczasów zagranicznych - wszystkie dostępne w dobrej, przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy i sprawi, że urlop nie uszczupli twojego portfela.

Znajdź czas dla siebie

W dzisiejszych czasach większość z nas żyje szybko. Praca, studia, obowiązki domowe - to wszystko sprawia, że jesteśmy zmęczeni i poddenerwowani. Właśnie dlatego choć raz do roku warto wybrać się na wczasy. Kilka dni błogiego wypoczynku to doskonały sposób na regenerację, a przy tym świetna zabawa. Szczególnie jeśli wybierzesz wczasy dopasowane do swoich potrzeb.

Z naszym biurem podróży to nie problem. Mieszkańcy Śląska doskonale wiedzą, że posiadamy oferty wczasów dla każdego - od osób lubiących spędzać czas aktywnie, poprzez miłośników szalonych imprez do białego rana, aż po osoby, które najlepiej relaksują się leżąc na leżaku z dobrą książką. Dbamy bowiem o to, by nasi klienci byli w pełni zadowoleni z propozycji jakie im oferujemy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? To bardzo proste. Przede wszystkim dbamy o to, by odpoczynek był zorganizowany od A do Z. Nie musisz martwić się o dojazdy, nocleg czy dobre jedzenie. My zajmiemy się wszystkim po to, byś mógł znaleźć czas dla siebie i oderwać się od codzienności i obowiązków. Wakacje będą więc udane.

Nasze oferty wyjazdów skonstruowane są tak, by zapewnić ci możliwość błogiego wypoczynku, zwiedzania ciekawych zakątków oraz poznawania nowych ludzi. Z pewnością nie będziesz więc się nudzić. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów korzystających z naszych ofert. Dołącz do tego grona i znajdź w końcu czas dla siebie, przyjaciół i bliskich.

Atrakcyjne oferty wczasów

Już dziś zapoznaj się więc z szeroką ofertą wczasów w kraju i za granicą. Oferujemy pobyty w nowoczesnych, komfortowych hotelach i ośrodkach położonych w dogodnych i malowniczych lokalizacjach. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz propozycję, która dopasowana będzie do twoich potrzeb. Co więcej, atrakcyjne ceny naszych wyjazdów sprawią, że wakacje będą jeszcze bardziej udane. Polecamy również oferowane przez nasze biuro podróży wycieczki szkolne.

 

Oferta skierowana dla wszystkich zorganizowanych w grupy, rodzinnych czy samotnych amatorów wypoczynku zarówno młodych jak i starszych,

tych co lubią leżakować w słońcu nad morzem, rzeką czy jeziorem;

tych co zimą szusują na sankach, nartach, deskach

oraz czynnego wypoczynku na rowerach i innych sprzętach sportowych.

 

 

TOSKAŃSKI SEN

TOSKAŃSKI SEN

WŁOCHY - WCZASY

TERMIN: DO USTALENIA 

CENA: DO USTALENIA

 

Zobacz !!!

CHORWACJA - Omiš

CHORWACJA - Omiš

WCZASY

TERMIN: DO USTALENIA 

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI

BUŁGARIA ZŁOTE PIASKI

 WCZASY TERMIN : DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

HOTEL **** ALL INCLUSIVE

Zobacz !!!