Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne

Szukasz biura podróży organizującego ciekawe i angażujące wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży ze Śląska? To Geograf - biuro turystyczne w Katowicach, które swoją pasją do podróży dzieli się z uczestnikami wycieczek od 2009 roku. Organizujemy krajowe i zagraniczne wycieczki integracyjne dla szkół z Katowic, w trakcie których uczniowie poznają interesujące zakątki Polski i świata. 

Zwiedzaj Polskę i świat razem z Geografem!

W naszej bogatej ofercie wycieczek szkolnych znajdują się różnorodne propozycje, w tym przeznaczone dla uczniów z Katowic i województwa śląskiego:

Nauka “w terenie” na szkolnych wycieczkach? Oczywiście!

Szkolne wycieczki, organizowane przez nasze biuro podróży Geograf, pozwalają na naukę poza szkolnymi murami. Dzieci poznają historię, kulturę i sztukę nie tylko na zdjęciach w podręcznikach szkolnych, ale mogą zobaczyć je na żywo, w muzeum. Dzięki temu rozwijają wrażliwość na otaczający świat, a także zyskują nową wiedzę. Z dala od rodziców uczą się także samodzielnie radzić sobie w różnorodnych sytuacjach. 

Wycieczki szkolne dla uczniów ze Śląska to nie tylko nauka, ale i zabawa

Organizacja wycieczek szkolnych dla uczniów z Katowic i Śląska to nie lada wyzwania. Jeśli zastanawiasz się, jak połączyć na zielonej szkole naukę i zabawę, zgłoś się do nas. Jako biuro podróży Geograf mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów, które nie tylko uczą, ale także integrują i bawią. Razem z nami możesz zabrać dzieci:

Odwiedziny u królowej Elżbiety czy u cesarzowej Sisi?

Szukasz pomysłów i propozycji zagranicznych wyjazdów klasowych? Poznaj wycieczki szkolne dla uczniów ze Śląska i Katowic do:

Nauka tolerancji, poznawanie nowych dań, kultury i stylu życia - to oferują wycieczki szkolne, które przygotowujemy dla uczniów z Katowic i Śląska. Dbamy, by dzieci i młodzież zobaczyły nie tylko rejony polecane w przewodnikach, ale także poznały lokalne zwyczaje i tradycje. Jeśli szukasz wycieczki integracyjnej dla szkół, która będzie dopasowana do wieku uczestników, zapraszamy do kontaktu! Z naszych wyjazdów każdy wraca z bagażem nowych doświadczeń! Poznaj oferty wycieczek szkolnych i wybierz idealną opcję dla klasy Twojego dziecka!