Wczasy w Albanii

Jeszcze nie wszystkie biura podróży oferują swoim klientom wczasy w Albanii, tym bardziej więc warto zainteresować się ofertą Biura Podróży Geograf z Katowic. Albania zdecydowanie jest cudownym miejscem na wakacje, a przy tym w sezonie nie jest jeszcze tak mocno zatłoczona jak inne kraje klimatu śródziemnomorskiego.

Dzięki temu, że Albania nie jest jeszcze bardzo znanym turystycznie krajem, można w niej doskonale wypocząć i bez przeszkód korzystać z uroków tamtejszej aury. Poza tym turyści decydujący się na wycieczkę do Albanii mogą liczyć na wspaniałe atrakcje, wakacje będą więc cudownie spędzonym czasem.

Atrakcje turystyczne Albanii i Tirany

Albania ma do zaoferowania przede wszystkim najlepszy na wakacje klimat, a także cudowne plaże. Poza tym jednak turyści mogą w niej też znaleźć piękne plenery – jeziora, malownicze góry, rzeki i parki, doskonałe na piesze wędrówki w ramach aktywnego spędzania wolnego czasu, a także muzea i warte zobaczenia zabytki.

Tirana, stolica Albanii, proponuje odwiedzającym ją turystom atrakcje na miarę preferencji wszelkiego rodzaju. Kto lubi podziwiać przyrodę, może wybrać się do Mount Dajt – słynnego górzystego parku, amatorzy historii powinni odwiedzić Narodowe Muzeum Historyczne, a lubiący rozrywki - knajpki, bary i restauracje.

Oferowane wycieczki do Albanii

 

Wycieczka na bałkany

BAŁKAŃSKA PRZYGODAZobacz !!!

Zdjęcia atrakcji turystycznych Albanii