Wakacje w Czarnogórze

Czarnogóra to bardzo dobre miejsce na wakacje, gdyż kraj ten, mimo iż bardzo dobrze zagospodarowany turystycznie, ma wiele pięknych miejsc, których naturalnemu urokowi turystyka i komercja nie zaszkodziły. Można w nim znaleźć piękne plenery, świeże powietrze i spokój, a także wiele atrakcji typowych dla turystycznych kurortów.

Zorganizowane wakacje w Czarnogórze z pewnością zaspokoją wszystkie oczekiwania, zarówno w przypadku osób chcących błogiego wypoczynku na łonie przyrody, jak i tych, którzy chcą jak najwięcej zobaczyć i świetnie bawić się przez cały pobyt, gdyż są świetnie zaplanowane.

Czarnogóra to piękny, górzysty kraj

Wybierając wakacje w Czarnogórze, nie trzeba wybierać między morzem i górami, gdyż w kraju tym znaleźć można wszystko to, a także znacznie więcej. Jest to świetne miejsce na bierny wypoczynek oraz uprawianie pieszych wędrówek i różnych dyscyplin sportowych, a także do zabawy i rozrywki w barach i klubach.

Wczasy w Czarnogórze to znakomity pomysł na połączenie różnych form wypoczynku. W kraju tym można znaleźć zarówno piękne plenery, jak i zabytki, na czele z Monasterem Ostrog czy Katedrą świętego Tryfona. Jest to także wymarzone miejsce do uprawiania sportów wodnych. Czarnogóra jest doskonałym miejscem zarówno do wypoczynku biernego, jak i aktywnego.

Oferowane wycieczki do Czarnogóry

 

Wycieczka na bałkany

BAŁKAŃSKA PRZYGODAZobacz !!!

Zdjęcia atrakcji turystycznych Czarnogóry