Wczasy w Estonii

Wycieczka do Estonii to niebanalny pomysł na wakacje w mniej typowym miejscu – Estonia na pewno nie należy do najbardziej popularnych kurortów, nie trzeba więc obawiać się natłoku turystów i można znakomicie odpocząć w spokojnej atmosferze. Jednocześnie pobyt obfituje w liczne atrakcje.

Niewiele osób, które do tej pory nie miało okazji wybrać się na wycieczkę do Estonii, orientuje się, jak bogaty w zabytki i inne atrakcje turystyczne jest ten kraj. Zdecydowanie więc warto go odwiedzić i poznać lepiej, zwłaszcza że wczasy zaplanowane przez Biuro Podróży Geograf są niezwykle urozmaicone.

Zwiedzanie Tallina

Wycieczka do Estonii to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu, a szczególnie ciekawe będzie dla wszystkich zwiedzanie Tallina, stolicy tego kraju. Miasto to ma wiele interesujących zabytków, które zachwycają swoim pięknem, nie tylko imponując wartością kulturową i historyczną. Estonia to nieodkryte skarby architektury i kultury.

Zwiedzanie Tallina będące obowiązkowym punktem wycieczki do Estonii pozwala na zobaczenie wszystkich najważniejszych miejsc i poznanie atrakcji, którymi miasto to może się pochwalić. Turyści mogą docenić piękno Zamku Toompea, bogactwo Parku Narodowego Lahemaa czy monumentalizm pałacu Kadriorg.

Oferowane wycieczki do Estonii

 

Wycieczka do Estonii

TALIŃSKIE SPECJAŁY

 

Zobacz !!!

Zdjęcia atrakcji turystycznych Estonii