Wczasy w Niemczech

Na pewno nie wszystkim na myśl przyjdą wczasy w Niemczech, ale wycieczka do Niemiec bez wątpienia będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich, którzy się na nią zdecydują. Niemcy mają do zaoferowania znacznie więcej atrakcji niż może się wydawać, warto więc się o tym przekonać naocznie.

Osoby chcące wybrać się na niezapomniane i mniej typowe wczasy powinny zdecydować się na wakacje w Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów można znaleźć liczne atrakcje turystyczne, ślady historii, doskonałą kuchnię i intrygujące, słynne na całą Europę życie nocne, jest to więc propozycja dobra dla każdego.

Co warto zobaczyć w Berlinie?

Berlin to niezwykłe miasto, słynące przede wszystkim z pozostałości znanego na całym świecie muru oddzielającego świat komunistyczny od Zachodu. Jednak nie tylko wielbiciele historii znajdą w nim coś dla siebie. Jest to także miasto wybitnie kulturalne, przede wszystkim z licznymi muzeami, operami czy imprezami kulturalnymi.

Jeśli ktoś zastanawia się, co warto zobaczyć w Berlinie, to trzeba wiedzieć, że miasto to ma do pokazania nie tylko słynną Bramę Brandenburską i resztki muru berlińskiego. Podczas wycieczki do Berlina warto też na przykład odwiedzić malownicze plenery okalające to miasto, a także spróbować wyśmienitej lokalnej kuchni.

Wycieczka do Bawarii

Miłośnicy turystyki dobrze wiedzą, że z zamków słynie Francja, jednak w Bawarii można ich znaleźć nie mniej i są one równie piękne jak te nad francuską Loarą. Są to niegdysiejsze rezydencje niemieckich grafów, znakomicie zachowane, bardzo często zagospodarowane jako restauracje i hotele prowadzone przez potomków dawnych magnatów.

Decydując się na krótszą bądź dłuższą wycieczkę po Niemczech, nie można nie zdecydować się na wycieczkę do Bawarii, gdyż region ten uchodzi za najpiękniejszą i najciekawszą część tego kraju. Imponuje przede wszystkim okazałymi zamkami ukrytymi pośród malowniczych, zielonych lasów, ale bardzo znana jest też jej doskonała kuchnia.

Wycieczka do Niemiec to świetny pomysł na urlop

Nie trzeba wyjeżdżać daleko, by móc cieszyć się cudownym odpoczynkiem czy zamieszkać w pałacu. Już za naszą zachodnią granicą można liczyć na podobne atrakcje i znacznie więcej. Wakacje w Niemczech mogą być więc wspaniałą przygodą dla amatorów różnych wrażeń i wszystkich, którzy lubią odwiedzać niebanalne miejsca.

Oferowane wycieczki do Niemiec

 

NIEMCY - SAKSONIA

"SAKSONIA SZWAJCARSKA - KRAINA MGŁĄ SPOWITA"

Zobacz !!!
 

NIEMCY - SZWAJCARIA SAKSOŃSKA

KRAINA MGŁĄ SPOWITA

 

Zobacz !!!

Zdjęcia niemieckich atrakcji turystycznych