Wycieczki krajowe

Polska obfituje w piękne zakątki, które można odwiedzać z zaangażowaniem niewielkich środków finansowych i bez konieczności przeznaczania na to dużej ilości czasu, na przykład w ramach wycieczek weekendowych. Jest to znakomite rozwiązanie dla osób zapracowanych, a także tych pragnących zwiedzać Polskę i poznawać jej różne oblicza.

Ktoś powiedział kiedyś, że poznawanie świata trzeba zacząć od swojego otoczenia, warto więc, obok wycieczek zagranicznych, decydować się także na wycieczki po Polsce. Nasz kraj posiada wiele pięknych miast czy miasteczek, mnóstwo atrakcji turystycznych i wartych zobaczenia miejsc.

Wczasy w polskich górach

Polskie góry nie są może tak wysokie jak Alpy czy Himalaje, ale i tak ich widok zapiera dech w piersiach, a oglądać je przyjeżdżają chętnie turyści niemal z całego świata. Warto więc wybrać wczasy w polskich górach, które pomimo wielu chętnych na wyjazdy zagraniczne, w sezonie znajdują swoich miłośników każdego roku.

Jedna wycieczka w polskie góry na pewno nie wystarczy, by poznać je całe, ale wystarczy, by się w nich zakochać, zwłaszcza że dobry organizator wycieczki doskonale wie, w jakie miejsca organizować wyjazdy dla swych Klientów, by mogli poznać najpiękniejsze oblicza gór. Każdy może mieć gwarancję, że będzie to niezapomniany wyjazd.

Wczasy nad morzem

Wiele osób jest zgodnych co do tego, że jak wczasy, to tylko nad morzem. Nie da się ukryć, że wczasy nad Bałtykiem, mimo iż pogoda nie zawsze jest tak piękna jak w zagranicznych kurortach, mają swój niezwykły klimat, który przyciąga co roku nad Bałtyk miliony osób. Warto do nich dołączyć.

Decydując się na wczasy nad Bałtykiem, nie zawsze wiadomo, którą część wybrzeża najlepiej wybrać, by móc liczyć na najlepszy wypoczynek, wygodną bazę turystyczną i piękne widoki. Biuro Podróży Geograf specjalizuje się jednak w organizowaniu wspaniałych wyjazdów, można mu więc zaufać także jeśli chodzi o wczasy nad morzem.

Zwiedzanie polskich miast

Wyjazdy wypoczynkowe na terenie Polski zwykle kojarzą się z wycieczkami w góry bądź z wczasami nad morzem, ale nie można zapominać, że Polska ma też do zaoferowania wiele pięknych miast, obfitujących w zabytki i liczne atrakcje turystyczne. Ich poznawanie może być wspaniałą przygodą i sposobem spędzania wolnego czasu.

Nasze biuro podróży oferuje swoim Klientom między innymi zwiedzanie Torunia, Wrocławia, Warszawy czy wycieczkę do Krakowa. Dzięki takim wyjazdom można lepiej poznać Polskę i jej historię w wyjątkowo przystępny i przyjemny sposób. Nie trzeba wyjeżdżać lub lecieć daleko - nasz kraj zapewni tyle samo wrażeń co dalekie i egzotyczne regiony.

W Polsce jest wiele pięknych i ciekawych atrakcji turystycznych

O miastach takich jak Paryż czy Barcelona słyszeli wszyscy, gdyż słyną one ze swej urody i atrakcji turystycznych, polskie miasta jednak także mają wiele do zaoferowania. By się o tym przekonać, warto zdecydować się na zwiedzanie naszego pięknego kraju i wybrać się na przykład w klimatyczną wycieczkę do Krakowa. Na uwagę zasługują również mniej uczęszczane kierunki jak Lubelszczyzna, ziemia sandomierska czy region zielonogórski, a także szlak tatarski.

Oferowane wycieczki krajowe

 

Wycieczka do Warszawy

"TAM GDZIE KRÓL PIECHOTĄ CHADZAŁ"

 

Zobacz !!!
 

Wycieczka do Wrocławia

ZNAJDŹ KRASNALA

 

Zobacz !!!
 

Wycieczka do Krakowa

KRAKÓW SMOKA WAWELSKIEGO

 

Zobacz !!!
 
 

JURA KRAKOWSKO - CZĘSTOCHOWSKA

ORLE GNIAZDA KRÓLA KAZIMIERZA

Zobacz !!!
 

Wycieczka do Torunia

KOPERNIK PIERNIKI I INNE SPRAWY

Zobacz !!!
 

GLIWICE - WIEJSKA CHATA

"WARSZTATY RZEMIEŚLNICZE"

Zobacz !!!
 

POLSKA PÓŁNOCNA

KOPERNIK, KRZYŻACY I LUDZIE MORZA

 

 

Zobacz !!!
 

ZATORLAND

ZABAWA DECH ZAPIERA

 

 

Zobacz !!!
 

ŁAŃCUT

,, Panie i Panowie na Łańcucie" 

 

Zobacz !!!
 

ŚWIĘTOKRZYSKIE

Chęciny - Jaskinia Raj - Pacanów 

 

Zobacz !!!
 

Wycieczka w Bieszczady

Połoniny Bieszczadzkie

 

Zobacz !!!
 

KOTLINA KŁODZKA

Miejsce gdzie czas się zatrzymał

 

 

Zobacz !!!
 

PIENINY

Pieniny 

 

Zobacz !!!
 

SANDOMIERZ


TERMIN: 22 - 24.09. 2017 

Zobacz !!!

Zdjęcia polskich atrakcji turystycznych