Wczasy w Rosji

Rosja nie jest typowym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów i choćby dlatego zainteresować może wiele osób. Kraj ten, o niezaprzeczalnie bogatej kulturze, ma do zaoferowania bardzo wiele pod względem turystycznym - przede wszystkim są to imponujące zabytki historyczne i kulturalne, w które obfituje zwłaszcza stolica.

Wakacje w Rosji dla każdego mogą być niezwykłą przygodą, także dlatego, że mimo iż kraj ten leży tak blisko nas, wielu Polaków nawet nie uświadamia sobie, jakie wspaniałe skarby ma na swym terenie. Liczne zabytki, instytucje kultury i atrakcje turystyczne sprawiają, że wycieczka do Rosji pozostaje we wspomnieniach na zawsze.

Wycieczka do Moskwy

W Moskwie jest tyle zabytków i ważnych obiektów oraz miejsc, że natknąć można się na nie niemalże na każdym kroku, a by zobaczyć je wszystkie, trzeba byłoby pozostać w tym niezwykłym mieście bardzo długo. Jednak zwiedzanie Moskwy zaplanowane przez Biuro Podróży Geograf pozwala w krótkim czasie zobaczyć to, co najważniejsze.

Zwiedzanie Moskwy zwykle obejmuje odwiedzenie najważniejszych miejsc - z punktu widzenia historycznego, kulturalnego oraz turystycznego. Dzięki temu można doskonale poczuć klimat tego miasta, zachwycić się nim i dobrze je poznać, pojmując dlaczego jest jednym z najwspanialszych miast na świecie.

Wycieczka do Petersburga

Wybierając się na wycieczkę do Rosji, nie można odmówić sobie wycieczki do Petersburga – miasta historycznego, bez wątpienia magicznego i zapierającego dech w piersiach swoimi pałacami, placami, zabytkowymi budowlami i licznymi świątyniami. Turyści mogą też liczyć w nim na wiele innych atrakcji.

Zwiedzanie Petersburga na pewno w każdym pozostawi niezatarte wrażenia, gdyż jest to miasto zaliczane do najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. Ma bardzo dużą wartość historyczną, gdyż kiedyś było najważniejszym miastem potężnej Rosji i jest od dawna tłumnie odwiedzane przez zachwyconych nim turystów.

Rosja to wielki kraj pełen ciekawych atrakcji turystycznych

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ciekawym turystyczne krajem jest Rosja. Kraj ten zawsze chlubił się swoją potęgą i dorobkiem. Wyrazy tego można znaleźć zwłaszcza w najważniejszych jego miastach – w Moskwie i w Petersburgu, warto więc przeżyć w nich niezwykłą przygodę, wybierając ofertę Biura Podróży Geograf.

Zdjęcia atrakcji turystycznych Rosji