Wczasy w Serbii

Wakacje w Serbii to wyjątkowe połączenie podziwiania uroków natury (Serbia ma przepiękne plenery i prawdziwe cuda natury), poznawania bogatej historii i kultury tego kraju poprzez jego zabytki, a także oddawania się typowym turystycznym rozrywkom. Ten nieodkryty jeszcze do końca kierunek podróży przypadnie do gustu niemal wszystkim turystom, łącząc w sobie różnorodne atrakcje.

Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niezwykłym i malowniczym krajem jest Serbia, warto więc któregoś roku wybrać się na wycieczkę do tego kraju i poznać jego walory. Żaden turysta nie będzie tego żałował, gdyż kraj ten w istocie jest piękny, ciekawy i intrygujący, a głównym punktem wycieczki powinien być Belgrad.

Zwiedzanie Belgradu

Wycieczka do Belgradu na pewno będzie dla każdego niezapomnianym przeżyciem. Zwłaszcza jeśli wybierze się propozycję Biura Podróży Geograf z Zabrzega, które znakomicie wie, jak taki wypad zorganizować, by pokazać turystom to, co najważniejsze i najbardziej warte odwiedzenia – są to nie tylko unikalne zabytki.

Belgrad zdecydowanie ma wiele atrakcji turystycznych, dlatego podczas wycieczki do tego miasta można mieć czas wypełniony co do sekundy pozytywnymi wrażeniami. Malownicza i zabytkowa ulica Knezia Mihaila, tak samo jak cerkiew świętego Sawy budzi prawdziwy zachwyt, a miłośnicy militariów powinni odwiedzić muzeum o tej tematyce.

Organizowane wycieczki do Serbii

 

Wycieczka na bałkany

BAŁKAŃSKA PRZYGODAZobacz !!!

Zdjęcia z Serbii