Wczasy na Słowacji

Górzysta Słowacja przyciąga przede wszystkim amatorów wspinaczek górskich i pieszych wycieczek, którzy chętnie odkrywają uroki słowackich Tatr, a także paralotniarzy. Jednak wakacje na Słowacji organizowane przez Biuro Podróży Geograf z Katowic mogą zaoferować znacznie więcej wrażeń.

Wycieczka na Słowację to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu dla każdego i o każdej porze roku. Kraj ten bowiem obfituje w zabytki kultury, piękne plenery, zwłaszcza górzyste, gorące źródła i inne miejsca relaksu. Pobyt w nim spodoba się więc turyście w każdym wieku.

Wycieczka do Bratysławy

Decydując się na wycieczkę na Słowację nie można nie odwiedzić stolicy tego kraju – pięknej Bratysławy. W mieście tym każdy może znaleźć takie rozrywki, jakich szuka – zwiedzanie pięknych zabytków, życie nocne czy odwiedzanie instytucji kulturalnych, z Muzeum Narodowym na czele.

Nikt, kto wybierze się na Słowację, nie będzie narzekał na niedobór wrażeń podczas zwiedzania stolicy – malowniczej Bratysławy. Zachwyca w niej wszystko, począwszy od imponujących zamków, przez doskonałe restauracje, aż po piękne plenery otaczające miasto, a przy tym jej mieszkańcy są niezwykle przyjaźni.

Słowacja to piękny górzysty kraj

Wybierając się na wycieczkę na Słowację, można przekonać się, że piękno tego kraju nie kończy się tylko na górach, ma on do zaoferowania znacznie więcej. Jest to więc doskonały kierunek zarówno na krótsze wycieczki, jak i dłuższe wakacje, bez względu na preferencje turystów.

Ofeorwane wycieczki do Słowacji

 

Wakacje na Słowacji

TATRALANDIA I SŁOWACKI RAJ

 

Zobacz !!!

Zdjęcia słowackich atrakcji turystycznych