Wczasy we Włoszech

Włochy od niepamiętnych czasów należą do najchętniej wybieranych krajów na wakacje i na pewno nie jest to przypadek, że co roku do tego kraju zjeżdżają miliony turystów z całego świata. Duże znaczenie ma na pewno cała włoska kultura i obyczaje tamtejszej ludności, przede wszystkim jednak Włochy są zachwycające i imponujące.

Każdy na pewno kiedyś marzył o wakacjach we Włoszech, warto więc jak najszybciej spełnić to marzenie, zwłaszcza że dzięki atrakcyjnym cenom jest ono w zasięgu rąk. Wakacje we Włoszech w tej ofercie są zaplanowane specjalnie tak, by najpełniej poczuć klimat tego kraju.

Wycieczka do Rzymu

Rzym – Wieczne Miasto – od wieków inspiruje, zachwyca i kusi każdego, kto jeszcze nie miał okazji w nim być, a także tych, którzy mieli to szczęście go odwiedzić. Jest to bez wątpienia jedno z najbardziej niezwykłych miast na świecie, wycieczkę do Rzymu prędzej czy później po prostu trzeba odbyć.

Mityczny Rzym to miasto wspaniałych krajobrazów, pochodzących z okresu antyku, zabytków pozwalających poczuć klimat tamtych czasów, monumentalnych budowli, przede wszystkim sakralnych, ale też świeckich, a także licznych atrakcji turystycznych. Każdy z odwiedzających znajdzie w nim coś dla siebie.

Wakacje w Wenecji

Wenecja znana jest jako miasto na wodzie, nie wszyscy jednak wiedzą o tym, że de facto jest to nie miasto, ale jedna wielka atrakcja turystyczna. O tym i wielu innych ciekawych rzeczach dotyczących tego niezwykłego miejsca można przekonać się naocznie, korzystając z atrakcyjnej oferty wycieczki do Włoch.

Włoska Wenecja należy do najbardziej niezwykłych miast na świecie, przez co marzy o niej wielu. Ponieważ marzenia trzeba spełniać, a Wenecję - zobaczyć, warto skorzystać z oferty Biura Podróży Geograf i popłynąć gondolą, obejrzeć malownicze budowle Wenecji i słynny most, na którym zakochani mogą powiesić swoją własną kłódkę.

Włochy to piękny kraj

Włoch jako kierunku turystycznego nikomu nie trzeba przedstawiać. Rzym i Wenecję zna każdy, tak samo jak słynną włoską radość życia, kuchnię, uznawaną za najlepszą (i najzdrowszą) na świecie oraz wspaniałą pogodę, jest więc bardzo wiele powodów, by zdecydować się na wakacje we Włoszech i zwiedzanie Rzymu oraz Wenecji.

Oferowane wycieczki do Włoch

 

Wycieczka do Rzymu - Rzym dla konesera

NOCLEG W RZYMIE

 

Od 1 225 PLN

Zobacz !!!

Zdjęcia włoskich atrakcji turystycznych

Zdjęcia atrakcji turystycznych północnych Włoch

Włochy-Mirabilandia