Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

◀ Powrót

'' ŚWIĘTO KWIATÓW ''

CENA: OD 1295 PLN

TERMIN: DO USTALENIA

 

Dzień pierwszy: 

- wyjazd w godzinach wieczornych, nocny przejazd przez Niemcy

Dzień drugi: 

- Apelndoorn - królewska rezydencja z przepięknym ogrodem do zwiedzania
- Lisse - Keukenhof jeden z najpiękniejszych wiosennych ogrodów świata. Na terenie parku rozciąga się /od końca marca do maja/ wspaniale zaaranżowany wiosenny ogród kwiatowy. Co roku odbywa się tam  „Parada kwiatów”  
- przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg 

Dzień trzeci: 

- śniadanie, wyjazd zwiedzanie

- Amsterdam - spacer po mieście: plac Lejdena, targ kwiatowy, wieża mennicy, plac Dam z pałacem królewskim Koninklijk Paleis oraz okazałym Nowym Kościołem Nieuwe Kerk, dziedziniec Begijnhof - dom klasztor dla Beginek, najruchliwsza droga miasta - Kalverstraat,

Haga- siedziba rządu holenderskiego: Pałac Pokoju w którym mieści się Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości, Parlament, starówka z kościołem Św. Jakuba i Pałacem Królewskim.

- Deltf - To jedno z najstarszych miast niderlandzkich znane jest przede wszystkim z wyrobów ceramicznych i uczelni technicznych. Stąd pochodził znany na całym świecie malarz Vermeer. Miasto przedstawił w jednym z najbardziej znanych swoich obrazów pt.„Widok z Delft”. Większość najważniejszych i najciekawszych zabytków mieści się na Starym Mieście; w tym Duży Rynek, Nowy i Stary Kościół.

- Rotterdam - największy port w Europie - warte obejrzenia jest nabrzeże Oude haven z ocalałą z wojennej pożogi częścią starego portu.

- Kinderdijk - spacer groblą wśród kanałów z widokiem na najpiękniejsze wiatraki.

- przyjazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg 

Dzień czwarty: 

- śniadanie, wyjazd na zwiedzanie

- Antwerpia - miasto Rubensa ważny ośrodek handlowy i naukowy; najważniejszym miejscem jest Grote Mark-Rynek Główny skupiający najciekawsze zabytki miasta: Ratusz, fontanna Brabo, domy cechowe, jedna z najwyższych na świecie Katedra NMP; nad samą rzeką można podziwiać XII w. fortecę, w której mieści się Muzeum Morskie.

- Brugia - miasto zwane Malutką Wenecją Północy z krętymi ,wąskimi uliczkami i kanałami zachował klimat średniowiecznego miasta; rynek z wieżą Belfort - średniowieczną dzwonnicą oraz bazylika Świętej Krwi.

- Gandawa - spacer po Starym Mieście i zabytkowej dzielnicy portowej

- przyjazd do hotelu,, obiadokolacja, nocleg 

Dzień piąty: 

- śniadanie, wykwaterowanie z hotelu,

- Bruksela - stolica Belgii miasto piwa i czekolady-dzielnica europejska: Rada Unii Europejskiej, Parlament Europejski; Park Cinquantenaire z Łukiem Ttriumfalnym, licznymi ogrodami, stawami, wodospadami; spacer po centrum miasta-Grand Place najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w, Dom Królewski, domy cechowe, gotycka Katedra Św. Michała; manneken pis (sikający chłopiec) - figurka - fontanna, która jest symbolem Brukseli

Dzień szósty: 

- przyjazd do kraju we wczesnych godzinach rannych

 

ŚWIADCZENIA: 

- przejazd autokarem klasy LUX( WC, barek, DVD, klimatyzacja, PB)
- 3 noclegi /sale wieloosobowe z możliwością łazienek na zewnątrz/, 3 śniadania, 3 obiadokolacje
- opiekę pilota oraz realizacja programu w systemie TG
- ubezpieczenie KL,KR, NNW TU Signal Iduna S.A. ,,Bezpieczne podróże”
- TFH II filar obowiązkowego Ubezpieczenia Turystycznego

 

CENA NIE ZAWIERA BILETÓW WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW, LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW, TAKSY KLIMATYCZNEJ.

 

 

CENY MOGĄ ULEC ZMIAN NIE ZALEŻNIE OD BIURA PODRÓŻY.

PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I GODZIN OTWARCIA ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW. 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

BELGIA - HOLANDIA
BELGIA - HOLANDIA
◀ Powrót