Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

◀ Powrót

"POSZUKIWACZE SKARBÓW"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

 

 

Dzień pierwszy:

- zbiórka, wyjazd we wczesnych godzinach rannych

- Golub - Dobrzyń, Zamek  jako siedziba Anny Wazówny  gościł niegdyś najświatlejsze umysły siedemnastowiecznej Rzeczypospolitej,  a także samego króla Zygmunta III Wazę oraz jego dwór. Do części gościnnej prowadzą legendarne Końskie Schody, po których z fantazją wjeżdżali konno polscy magnaci pragnąc zaimponować swoim gościom - zwiedzanie z przewodnikiem muzealnym oraz warsztaty muzealne „Bóg, honor, ojczyzna”

- przejazd do pensjonatu „Astra” w Jantarze, obiadokolacja, nocleg 1


Dzień drugi:

- śniadanie, wyjazd na zwiedzanie

- Sopot - spacer po najważniejszych kulturalnych miejscach miasta: Sopocki Monciak - Krzywy Dom (nr 53). Wzorem znanej z Wiednia realizacji Friedensreicha Hundertwassera w jego fasadzie brak prostych ścian, okien czy drzwi. Dom wygląda od frontu jakby ugiął się pod ciężarem dwóch olbrzymów, którzy na chwilę na nim usiedli. Warto zajrzeć do całkiem "normalnych" wnętrz pogiętego budynku, działają w nim sklepy i lokale gastronomiczne, odbywają się koncerty jazzowe, a na samej górze można zwiedzić galerię marynistyczną, fontanna Jasia Rybaka, uliczki z pamiątkami i morskimi atrakcjami kulinarnymi, zabytkowa latarnia, sopockie molo, przejście do Opery Leśnej - miejsca sławnych festiwali muzycznych

- Gdańsk Oliwa - koncert organowy w oliwskiej katedrze
powrót do pensjonatu, obiadokolacja, zabawa zespołowa na terenie mierzei wiślanej „Poszukiwacze bursztynu”- zajęcia terenowe. Gra terenowa realizowana na plaży i w lesie, polegająca na poszukiwaniu za pomocą lokalizatorów GPS i wykrywaczy metali ukrytych skarbów bursztynowych. Każda drużyna znalezione skarby zabiera ze sobą!

- nocleg 2


Dzień trzeci:

- śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu, czas wolny na plaży

- Chełmża - miasto biskupów chełmińskich, zwiedzanie Konkatedry - gotyckiego zabytku architektonicznego, który kryje w sobie wiele tajemnic i niespodzianek

- Chełmno - jeden z największych ośrodków wczesnośredniowiecznego państwa polskiego, zwiedzanie: zespół murów miejskich z basztami i bramami miejskimi, średniowieczne zabudowania miejskie, ratusz miejski - jeden z najpiękniejszych renesansowych budowli w kraju

- wyjazd w drogę powrotną, przyjazd w godzinach wieczornych

 

ŚWIADCZENIA:

- przejazd autokarem klasy LUX
- 2 noclegi /2 x śniadania, 2x obiadokolacje/ - pensjonat „Astra” w Jantarze
- opieka pilota/przewodnika
- 2 gratisy dla opieki

 

CENA NIE ZAWIERA TAKSY KLIMATYCZNEJ, BILETÓW WSTĘPÓW, KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ ORAZ OBOWIĄZKOWEGO LOKALNEGO PRZEWODNIKA.

 

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ PRZEORGANIZOWANIA PROGRAMU I ORGANIZACJI WYCIECZKI DO KLUK - SŁOWIŃSKI PARK NARODOWY - DODATKOWY KOSZT 45 PLN DO CENY WYCIECZKI PLUS BILET WSTĘPU NA TEREN SKANSENU.

 

CENY MOGĄ ULEC ZMIAN NIE ZALEŻNIE OD BIURA PODRÓŻY.

PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I GODZIN OTWARCIA ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW. 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

JANTAR
JANTAR
◀ Powrót