Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

Obozy zimowe

Wyjazd na obozy zimowe to czas, na który z utęsknieniem czeka młodzież. Zimowiska oznaczają nie tylko czas wolny od szkoły, ale przede wszystkim wspaniałą zabawę, jazdę z rówieśnikami na nartach oraz niezapomniane wspomnienia. Zimowiska i w Polsce i za granicą to doskonała forma rozrywki i wypoczynku.

Aby jednak obozy zimowe za granicą i w Polsce były udane pod każdym względem, warto wybrać te, które gwarantują nie tylko wspaniałą zabawę, ale również pełne bezpieczeństwo podopiecznych oraz masę atrakcji, wyróżniających ofertę spośród licznych dostępnych na rynku. 

Obozy narciarskie i zimowiska

Obozy narciarskie i zimowiska organizowane przez biuro Geograf to kompleksowa oferta na udane ferie zimowe dla młodzieży szkolnej. Oferujemy nie tylko podróż i zakwaterowanie, ale również liczne atrakcje, dostosowywane do danej grupy. Młodzież świetnie się bawi, wypoczywa i udoskonala swoje umiejętności sportowe. 

Nasze biuro turystyczne Geograf dba również o bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Każde z dzieci jest ubezpieczone na wypadek utraty zdrowia podczas uprawiania sportu, jak i całego wyjazdu. Mamy pewność, że nasi podopieczni wrócą do domu cali, wypoczęci i w doskonałych humorach. 

Atrakcyjna oferta dla dzieci i młodzieży

Obozy narciarskie i zimowiska, zarówno zagraniczne, jak i te w polskich górach to ogromna frajda. Organizujemy obozy zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, dostosowując ofertę do wieku i oczekiwań danej grupy podopiecznych. Gwarantujemy dobrą zabawę i liczne atrakcje, a przy tym pełne bezpieczeństwo.