Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

◀ Powrót

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

 

Dzień pierwszy :

- wyjazd we wczesnych godzinach rannych

Wałbrzych :

- Palmiarnia; w Palmiarni zobaczymy około 80 gatunków roślin z całego świata. Główną atrakcją jest tuf wulkaniczny z Etny, który pokrywa wewnętrzne ściany palmiarni 

- Zamek Książ - zaliczany do największych Zamków w Polsce; przejście trasą Maksymiliana, wejście na zamkową wieżę, skąd można podziwiać panoramę Sudetów i okolicy.

- Zagórze Śląskie :

Zamek Grodno - to średniowieczna warownia, której początki sięgają czasów Piastów Śląskich. W późniejszym okresie przebudowany został na renesansową rezydencję. Zamek pozostaje dziś pół ruiną, gdzie możemy zobaczyć zarówno fragmenty średniowiecznych murów, jak i odrestaurowane sale książęce.
Na trasie zamku znajduje się m.in.: budynek bramy wejściowej, portal renesansowy, sień zamkowa, sala tortur, krzyże pokutne, loch księżniczki Małgorzaty, dziedziniec górny, sala rycerska, sala myśliwska, sale książęce, sala mokra. Bardzo często na trasie można spotkać również czasowe dodatkowe wystawy. Na sam koniec zwiedzania Zamku Grodno można wejść na wieżę zamkową, z której rozciągają się przepiękne widoki na Góry Wałbrzyskie, Sowie i Dolinę Bystrzycy.

- powrót w późnych godzinach wieczornych

 

ŚWIADCZENIA:

- Przejazd autokarem klasy LUX (barek, WC, DVD, klimatyzacja)

- opieka pilota

 

CENA NIE ZAWIERA BILETÓW WSTĘPU DO ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW, PRZEWODNIKA LOKALNEGO.

 

CENY MOGĄ ULEC ZMIAN NIE ZALEŻNIE OD BIURA PODRÓŻY.

PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANIE. KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH I GODZIN OTWARCIA ZWIEDZANYCH OBIEKTÓW. 

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

WAŁBRZYCH
WAŁBRZYCH
◀ Powrót