Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne do Krakowa i okolic

Wcale nie trzeba wyjeżdżać na koniec świata, by kreatywnie spędzić czas. Równie atrakcyjna może być wycieczka szkolna do Krakowa i okolic, którą zorganizuje biuro turystyczne z Katowic - Geograf. Przy okazji wyjazdu do Krakowa można także zorganizować inne wycieczki - w Góry Świętokrzyskie czy do Zakopanego, stolicy polskich Tatr.

Wycieczki szkolne do Krakowa i okolic - wiele atrakcji w jednym miejscu

Do Krakowa przyjeżdża wielu turystów, nie tylko z Polski, ale także Europy i świata. Ze względu na mnogość atrakcji i zabytków wycieczki szkolne do Krakowa cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Nasze biuro podróży proponuje jedno- lub kilkudniowe wyjazdy szkolne ze Śląska do Krakowa oraz wycieczki w Góry Świętokrzyskie. Jakie atrakcje czekają na uczestników?

Zarówno dzieci, jak i młodzież z pewnością chętnie odwiedzą także Kopalnię Soli w Wieliczce. Starsi uczestnicy mogą udać się również na wycieczkę do obozu zagłady Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu.

Wycieczki w Góry Świętokrzyskie - historia i przyroda w zasięgu ręki

Organizujemy zarówno wycieczki szkolne do Krakowa jednodniowe, jak i kilkudniowe, które można połączyć z innymi atrakcjami. Nasze wycieczki szkolne krajowe to także wyjazdy w Góry Świętokrzyskie i Tatry. W trakcie wycieczki można:

Z nami Twoje dziecko wypocznie aktywnie i bezpiecznie!

Jako biuro turystyczne z Katowic, które organizuje wycieczki szkolne do Krakowa i w Góry Świętokrzyskie, dbamy, by uczestnicy spędzili czas aktywnie i bezpiecznie. Dlatego program wypełnia czas na naukę i zabawę - liczne atrakcje turystyczne i lekcje muzealne pozwalają na poznawanie świata z dala od szkolnych ławek. Zapewniamy przejazdy komfortowymi autokarami, ubezpieczenie oraz opiekę przewodnika. Zapraszamy do kontaktu!