Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne nad morze

Szukasz biura podróży, które organizuje wycieczki szkolne nad morze i wyjazdy szkolne ze Śląska? Postaw na Geografa, czyli biuro turystyczne z Katowic. Nasi pracownicy zadbają o wszystkie szczegóły zielonej szkoły, gwarantując dzieciom i młodzieży niezapomniane wrażenia. Przekonaj się, że wycieczka szkolna nad Morze Bałtyckie nie musi kończyć się na plażowaniu!

Wycieczki nad morze do Trójmiasta - stolicy polskiego Pomorza

Wycieczka szkolna nad morze pozwala na atrakcyjne połączenie aktywnego wypoczynku i poznawania polskiej historii. Wśród naszych propozycji znajdują się przede wszystkim zielone szkoły organizowane w Trójmieście. W ich trakcie uczniowie:

Wycieczka szkolna nad morze z pewnością przypadnie do gustu nie tylko rodzicom, ale także dzieciom, które uwielbiają morskie kąpiele czy budowanie zamków z piasku. Liczne nadmorskie tereny zielone zachęcają do organizowania gier terenowych dopasowanych do wieku uczestników. W zależności od potrzeb modyfikujemy program wycieczki, by dzieci wróciły z wyjazdu z uśmiechem od ucha do ucha. Zapewniamy:

Wycieczki szkolne krajowe, w tym wycieczki szkolne nad morze, to znakomita okazja do integracji klasy i spędzenia wspólnego czasu poza szkolnymi murami. Dzieci mogą się lepiej poznać, a także nauczą się radzenia sobie z problemami bez pomocy rodziców. Zapraszamy do kontaktu rodziców, nauczycieli, placówki oświatowe oraz edukacyjne z Katowic.