Wczasy w Austrii i Wiedniu

Austria to kraj bardzo ciekawy pod względem turystycznym, choć większości osób zapewne kojarzy się on głównie z wyjazdami na narty. Ciekawie jednak będzie odwiedzić go o każdej porze roku i zobaczyć znacznie więcej niż tylko słynne narciarskie kurorty w Alpach, gdyż cały kraj jest otwarty na turystów i bardzo dobrze zagospodarowany.

Wiedeń należy do najciekawszych i najpiękniejszych miast na świecie, dlatego planując wakacje w Austrii, nie należy rezygnować z jego odwiedzenia. Na każdym Wiedeń zrobi wielkie wrażenie, gdyż, jak przystało na europejską stolicę, jest bardzo zróżnicowany i rozwinięty, a jednocześnie wiele w nim śladów historii.

Wycieczka do Wiednia

Wielu turystów podkreśla, że właściwie cały Wiedeń, a nie tylko jego pojedyncze atrakcje, jest wart zobaczenia. W mieście tym imponuje przede wszystkim wspaniała architektura, która czyni wielkie wrażenie na odwiedzających je turystach. Warte uwagi są też liczne zabytki Wiednia i inne atrakcje turystyczne, których tam nie brakuje.

Zwiedzanie Wiednia pozwala poznać najważniejsze zabytki tego miasta, takie jak pałac Hoftburg czy Belweder, a także inne ciekawe obiekty - atrakcje Wiednia, które usatysfakcjonują różne gusta ze względu na swój bardzo zróżnicowany charakter. Są to na przykład muzea i słynny lunapark.

Narty w Austrii

Narty w Austrii to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na spędzenie wolnego czasu podczas na przykład ferii czy świąt. Propozycje przedstawiane przez Biuro Podróży Geograf z Katowic zainteresują wszystkich, gdyż są to wyjazdy do najbardziej znanych zimowych kurortów, świetnie zagospodarowanych i uwielbianych przez narciarzy.

Często narty w Austrii są synonimem prestiżu i luksusu, ale jeśli wybierze się ofertę Biura Podróży Geograf z Katowic, wyjazd taki wcale nie musi wiązać się z koniecznością zaangażowania wielkich środków finansowych. Jednocześnie zaś można liczyć na wspaniały wyjazd i moc wrażeń, nie tylko narciarskich, ale i turystycznych.

Austria to ciekawy turystycznie kraj

Do Austrii warto wybrać się o każdej porze roku. Latem można tam podziwiać przepiękny Wiedeń z jego cennymi zabytkami, imponującą architekturą i klimatycznymi kafejkami, zimą zaś – szusować na nartach w którymś ze wspaniałych alpejskich kurortów. Od pomysłu na spędzenie czasu zależy wybór oferty biura podróży.

Oferowane wycieczki do Austrii

 

Wycieczka do Austrii - Austria Cesarska

INSBRUCK - SALZBURG - WIEDEŃ

 

Zobacz !!!
 

AUSTRIA WEEKENDOWO

WIEDEŃ W CESARSKICH SZATACH

Zobacz !!!

Zdjęcia austriackich atrakcji turystycznych