Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne jednodniowe

Uważasz, że wycieczki szkolne jednodniowe nie rozwijają Twojego dziecka? Czas zmienić zdanie, a można to zrobić, decydując się na jednodniowe wycieczki szkolne organizowane właśnie u nas! Jako biuro turystyczne w Katowicach proponujemy wycieczki szkolne jednodniowe z Katowic zarówno w Polsce, jak i za granicą. Jeśli chciałbyś, żeby Twoje dziecko odwiedziło:

Zgłoś się do nas. Indywidualnie dostosowujemy nie tylko termin wycieczki, ale także program. Do naszych zadań podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, dzięki czemu wycieczki jednodniowe dla szkół ze Śląska są dopasowane do wieku i zainteresowań uczestników. Z naszych wyjazdów szkolnych każdy wraca z uśmiechem od ucha do ucha!

Kreatywny pomysł na wycieczkę jednodniową dla szkół

Jeśli nie wiesz, gdzie zabrać dzieci na jednodniową szkolną wycieczkę w kraju, skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie w planowaniu wyjazdów zorganizowanych pozwoliło nam poznać wiele ciekawych zakątków, które teraz możemy pokazywać innym. Z naszą pomocą młodzież zobaczy zarówno zabytki polecane przez przewodniki turystyczne, jak i mało znane miejsca, które zachwycają pięknymi widokami i pasjonującymi historiami.

Wycieczki szkolne jednodniowe - lekcje w odmiennym klimacie

Chcesz zabrać swoich uczniów na lekcję, ale bez szkolnych ławek? Organizowane przez nas dla uczniów z Katowic i Śląska wycieczki szkolne jednodniowe krajowe i zagraniczne są ku temu znakomitą okazją! W końcu nie ma nic ciekawszego niż żywa lekcja historii w terenie, na przykład w Biskupinie czy na Ostrowie Lednickim, gdzie narodziły się zręby państwa polskiego. Chcesz nauczyć młodzież tolerancji? Zabierz uczestników na krakowski Kazimierz, dawną siedzibę żydowską, na której zobaczą m.in. mury dawnego getta i poczują wyjątkowy klimat Kazimierza.

Jednodniowe wycieczki szkolne dla uczniów z Katowic to znakomita okazja, by zintegrować klasę. Dlatego też szczególnie polecamy nasze wyjazdy szkolne ze Śląska dla pierwszych klas, rozpoczynających naukę w nowej szkole. Zapraszamy do kontaktu rodziców i nauczycieli, którzy chcą zaoferować uczniom z Katowic coś więcej niż czytanie szkolnych podręczników.

WAŁBRZYCH

WAŁBRZYCH

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

Zobacz !!!

TOKARNIA - CHĘCINY

TOKARNIA - CHĘCINY

„DOBRAWA ZABAWA I NAUKA”

TERMIN : DO USTALENIA

CENA : 70 P L N ( m i n . 45 osób płatnych )

Zobacz !!!

GNIEZNO - BISKUPIN

GNIEZNO - BISKUPIN

„OD KULTURY ŁUŻYCKIEJ DO POCZĄTKÓW PAŃSTWA POLSKIEGO”

TERMIN: DO USTALENIA CENA: OD 125 PLN (min. 40 osób płatnych)

Zobacz !!!

ŻYWIEC

ŻYWIEC

'' MIASTO W GÓRACH '' 

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!