Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne krajowe

Wycieczki szkolne po Polsce nie muszą być nudne! Przekonaj się o tym, decydując się na współpracę z biurem podróży Geograf, które zorganizowało już setki wycieczek szkolnych w różnych zakątkach Polski. Zakopane, Toruń, Warszawa, a może góry w Beskidzie Śląskim? Które wycieczki szkolne w Polsce wybierzesz dziś dla swoich uczniów? Niezależnie od tego, na które się zdecydujesz, możesz być pewien, że dzieci wcale nie będą chciały wracać do domu!

Wycieczki szkolne w duchu historii i tradycji

Samodzielna organizacja wycieczki szkolnej może przyprawiać o zawrót głowy, dlatego warto postawić w tej kwestii na profesjonalistów, którzy oferują ciekawe wycieczki szkolne krajowe dla uczniów z Katowic. Poznałeś już wiele ofert, ale żadna nie uwzględniała poznawania lokalnej kultury czy próbowania regionalnych dań? Postaw na Geografa, czyli biuro turystyczne z Katowic, które dba, by młodzież zbadała także rejony, które nie zawsze znajdują się w przewodnikach. Nasze wyjazdy szkolne ze Śląska do:

pozwalają poznać skarby oraz zabytki kultury polskiej, a także historię powstania Państwa Polskiego u jego zarania.

Zintegrowana klasa dzięki wycieczkom!

Jednodniowe i kilkudniowe autokarowe wycieczki szkolne po Polsce to nie tylko przestrzeń do zgłębiania wiedzy, ale także do zabawy i integracji. W Twojej klasie są konflikty? Uczniowie nie potrafią się ze sobą porozumieć? Naucz ich współpracy i tolerancji poprzez wycieczki szkolne w Polsce. Bogaty program zabaw, na przykład w centrum nauki Kopernik, pozwoli uczniom poznać się od innej strony i rozwinąć umiejętności interpersonalne. Jednodniowe wyjazdy szkolne świetnie sprawdzają się jako wyjazdy integracyjne u progu nowej szkoły. Organizujemy także zielone szkoły:

Nasze wycieczki szkolne w Polsce to nie tylko atrakcje, ale i bezpieczeństwo

Wycieczki szkolne krajowe dla uczniów z Katowic organizujemy na podstawie autorskich programów. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować atrakcje do wieku uczestników oraz ich preferencji. Dbamy także o:

Proponujemy tanie wycieczki szkolne w Polsce, po Krakowie i okolicach, Dolnym Śląsku, nad morze i innych rejonach. Przekonaj się razem z nami, że dzieci nie muszą wyjeżdżać na drogie, zagraniczne zielone szkoły, by kreatywnie wypocząć!

ŚWIĘTOKRZYSKIE

ŚWIĘTOKRZYSKIE

"SPOTKANIE Z PORCELANĄ, ZAMKAMI I INNYMI PERŁAMI"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 765 PLN

Zobacz !!!

JANTAR

JANTAR

"POSZUKIWACZE SKARBÓW"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

JURA KRAKOWSKO-CZĘSTOCHOWSKA

TERMIN: DO USTALENIA

CENA : DO USTALENIA

Zobacz !!!

KRAKÓW' - ŚREDNIOWIECZE – RENESANS - BAROK

KRAKÓW' - ŚREDNIOWIECZE – RENESANS - BAROK

''ŚREDNIOWIECZE – RENESANS - BAROK”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: 85 PLN (dla min.40 osób płatnych)

Zobacz !!!

KRAKÓW

KRAKÓW

'' KAZIMIERZ - DAWNA DZIELNICA ŻYDOWSKA ''

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!