Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne zagraniczne

Wycieczki szkolne zagraniczne to znakomity sposób na zaznajomienie uczniów z inną kulturą. Jeśli chcesz, by dzieci z Twojej klasy były otwarte na świat i ludzi, warto przygotować szkolne wycieczki zagraniczne, wśród których będą mogły wraz z rodzicami wybrać interesujące propozycje. Takie wyjazdy szkolne ze Śląska ma w swojej ofercie Geograf - biuro turystyczne z Katowic, które na rynku działa już od 10 lat!

Litwa, Wielka Brytania, a może Austria - na jaką wycieczkę szkolną zagraniczną zabierzesz swoją klasę?

Różnorodny, autorski program - to charakteryzuje szkolne wycieczki zagraniczne, które proponujemy naszym uczestnikom. Dlaczego warto je wybrać? Ponieważ decydując się na zagraniczne wycieczki szkolne z Katowic organizowane przez biuro podróży Geograf, można postawić na zwiedzanie mniej znanych zakątków i poznawanie regionalnej tradycji. Jakie kierunki warto u nas wybrać?

Nasze wycieczki szkolne to europejskie zabytki w zasięgu ręki

Wycieczki szkolne zagraniczne dla szkół z Katowic to okazja nie tylko na poszerzenie horyzontów, ale także na wzbogacenie programu nauczania. Uczniowie mogą zobaczyć z bliska zabytki, które poznają w szkole, na lekcjach plastyki czy historii, lub poznać zjawiska opisywane na geografii. Szkolne wycieczki zagraniczne, na które zabierzesz uczestników z Katowic, to także źródło wspomnień i oryginalnych zdjęć. W zależności od potrzeb jako nauczyciel lub rodzic możesz wybrać zagraniczne wycieczki szkolne:

Przekonaj się, że podróże nie tylko kształcą!

Wszyscy wiedzą, że podróże kształcą! Decydując się na wycieczki szkolne zagraniczne, rodzice wybierają dla swoich pociech naukę w wielu wymiarach. Zarówno maluchy, jak i młodzież nie tylko poszerzają wiedzę nabytą w szkole, ale także uczą się samodzielności i odpowiedzialności oraz współpracy w grupie. Wyjazdy integrują dzieci i młodzież, pozwalają na zawiązanie przyjaźni oraz poznanie się z dala od szkolnych ławek. Szkolne wycieczki zagraniczne dla uczniów z Katowic to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa - jako nocleg wybieramy ośrodki wypoczynkowe o odpowiednim standardzie, zapewniamy opiekę przewodników i pilotów. Wszystko po to, by na twarzach dzieci zagościł szeroki uśmiech!

Szukasz specjalistów organizujących wycieczki szkolne zagraniczne dla uczniów ze Śląska i Katowic? Zapraszamy do kontaktu rodziców, nauczycieli i placówki oświatowe.

WIELKA BRYTANIA

WIELKA BRYTANIA

 "U KRÓLOWEJ ELŻBIETY  NA HERBATCE"

 TERMIN : DO USTALENIA

 CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

BUDAPESZT - Najmłodsza Stolica Europy

BUDAPESZT - Najmłodsza Stolica Europy

„NAJMŁODSZA STOLICA EUROPY”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 355 PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 330 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

SŁOWACJA – BRATYSŁAWA

SŁOWACJA – BRATYSŁAWA

„ORAWSKIE SKARBY”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 335 PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 315 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

PRAGA I JEJ ZNAKOMITOŚCI JARMARKOWE

PRAGA I JEJ ZNAKOMITOŚCI JARMARKOWE

 TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

BELGIA - HOLANDIA

BELGIA - HOLANDIA

'' ŚWIĘTO KWIATÓW ''

CENA: OD 1295 PLN

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!