Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki szkolne kilkudniowe

Lata edukacji szkolnej warto wykorzystać w pełni na poznawanie świata, i to nie tylko dzięki podręcznikom. Rozwijające wycieczki szkolne kilkudniowe pozwalają zwiedzać Polską i świat, poznać dziedzictwo kulturowe, a także zachwycać się pięknem otaczającej przyrody. Chyba nie trzeba przekonywać żadnego rodzica, że wiedza zdobyta od przewodnika, który z pasją opowiada o historii, z pewnością lepiej zapada w pamięć niż kolumny tekstów ze szkolnego podręcznika. Niezależnie od tego, czy wybierzecie dla swoich pociech wycieczki kilkudniowe po Polsce, czy też kilkudniowe wycieczki zagraniczne, możecie mieć pewność, że z biurem podróży Geograf z Katowic nikt nie będzie się nudził!

Kilkudniowe wycieczki szkolne w Polsce i za granicą - nauka, zabawa i integracja

Wycieczki szkolne kilkudniowe po Polsce są również doskonałą okazją do tego, by nawiązać szkolne przyjaźnie. Wspólna zabawa i spędzanie czasu sprawiają, że młodzież uczy się ze sobą współdziałać i rozumieć swoje potrzeby. To także doskonała zabawa i wiele atrakcji. Wiemy o tym i my, dlatego jako biuro turystyczne w Katowicach oferujemy wyjazdy szkolne na Śląsku. Jesteśmy biurem z Katowic, jednakże w swoje ofercie mamy najodleglejsze zakątki naszego kraju, a nawet i świata. Organizowane przez nas kilkudniowe wycieczki szkolne zagraniczne, to atrakcyjne cenowo propozycje, z których z pewnością wybierzesz idealną dla swojego dziecka lub klasy, nad którą sprawujesz opiekę.

Biuro podróży Geograf w Katowicach - dla małych i dużych

Nasze wycieczki szkolne kilkudniowe po Polsce i za granicą są kompleksowo zaplanowane - tak, aby ich program uwzględniał zarówno czas na zwiedzanie, jak i na doskonałą zabawę. Zapewniamy:

Dzięki temu nasze oferty wycieczek szkolnych spełnią oczekiwania nie tylko rodziców i nauczycieli, ale również dzieci i młodzieży. Najmłodsi poznają nie tylko zabytki proponowane w przewodnikach turystycznych, ale również mniej znane rejony, które pozwalają wniknąć w lokalną kulturę.

Poszerzamy horyzonty w kraju i za granicą!

Dbamy o to, by wycieczki szkolne kilkudniowe, które oferujemy dzieciom i młodzieży z Katowic oraz ze Śląska, były jak najbardziej różnorodne i ciekawe. W naszej ofercie wyjazdów dla szkół znajdziesz więc między innymi 2-, 3-, lub 5-dniowe wycieczki szkolne po Polsce:

Chciałbyś, by Twoje dziecko wyjechało do innego kraju? Przyjdź do nas! Oferujemy uczniom z Katowic kilkudniowe, zagraniczne wycieczki szkolne, w trakcie których zwiedzą m.in.

Z biurem podróży Geograf nie będzie ani nudno, ani… drogo

Obawiasz się, że Twój portfel nie udźwignie kosztu kilkudniowej zagranicznej wycieczki szkolnej? Biuro podróży Geograf organizuje dla uczniów z Katowic i Śląska tanie kilkudniowe wycieczki szkolne po Polsce i Europie, dostępne dla każdego. Dzięki temu dzieci mogą nie tylko doskonale bawić się i spędzać czas, ale również zdobywać wiedzę o naszej ojczyźnie i zachwycać się jej pięknem. Poznaj nasze propozycje - możesz być pewien, że razem z nami Twoje dziecko poszerzy horyzonty i stanie się bardziej tolerancyjne. W końcu, jak mówi znane porzekadło, podróże kształcą, a o wykształcenie warto dbać od najmłodszych lat!

WYCIECZKA DO WARSZAWY

WYCIECZKA DO WARSZAWY

"TAM GDZIE KRÓL PIECHOTĄ CHADZAŁ"

TERMIN : DO USTALENIA

Zobacz !!!

POLSKA PÓŁNOCNA

POLSKA PÓŁNOCNA

 

KOPERNIK, KRZYŻACY I LUDZIE MORZA

TERMIN: DO USTALENIA 

CENA : od 385 PLN

Zobacz !!!

LITWA

LITWA

"ŚLADAMI ADAMA MICKIEWICZA"

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 548 PLN

Zobacz !!!

EDYNBURG

EDYNBURG

"CZY SZKOCJA JEST NA PEWNO W KRATĘ?" 

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: DO USTALENIA

Zobacz !!!

WARSZAWA

WARSZAWA

„STOLICA KRÓLEWSKA I WSPÓŁCZESNA”

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: od 320 PLN ( MIN: 40 OSÓB PŁATNYCH)

     od   290PLN ( MIN: 50 OSÓB PŁATNYCH)

Oferta specjalna !!!

WROCŁAW

WROCŁAW

 TERMIN: DO USTALENIA

CENA : OD 285 PLN (min. 40 płatnych)

OD 265 PLN (min. 50 płatnych)

Zobacz !!!

WIEDEŃ

WIEDEŃ

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: od 345 PLN (dla 40 osób płatnych)

od 325 PLN (dla 50 osób płatnych)

Zobacz !!!

MORAWSKI KRAS - JASKINIA PUNKEVNA I PRZEPAŚĆ MACOCHY

MORAWSKI KRAS - JASKINIA PUNKEVNA I PRZEPAŚĆ MACOCHY

JASKINIA PUNKEVNA I PRZEPAŚĆ MACOCHY

TERMIN: DO USTALENIA

CENA: OD 305PLN (dla 40 osób płatnych)

OD 285PLN (dla 30 osób płatnych)

Zobacz !!!
Idź do strony:   1 | 2