Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wycieczki objazdowe, grupowe

Wypoczywając wolisz zwiedzać i poznawać nowe miejsca niż leżeć na leżaku? Nie ma w tym nic dziwnego. Wyprawy turystyczne to doskonała okazja do poznania nowych miejsc i ludzi. To wspomnienia, które zapadają w pamięć na długo. Zatem to oczywiste, że ten rodzaj wypoczynku cieszy się coraz większą popularnością. Wiedząc o tym zadbaliśmy, by nie zabrakło tego typu ofert w naszym biurze podróży.

Wspomagamy osoby marzące o podróżach indywidualnych, oferując im wycieczki objazdowe, komfortowy nocleg oraz szybki i bezpieczny transport na miejsce. Biuro turystyczne Geograf oferuje wyjazdy weekendowe zagraniczne oraz wycieczki zorganizowane, które są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych wczasów. Wszystko po to, by nasi klienci mogli wypoczywać tak, jak lubią. Przekonaj się i sprawdź nasze wycieczki turystyczne.

Wybierz się na wyprawę w grupie zorganizowanej

Zazwyczaj podróżujesz na własną rękę? Podróże indywidualne są ciekawą formą spędzania wolnego czasu, ale ich organizacja bywa trudna. Dlatego też oferujemy wycieczki objazdowe zorganizowane, które pozwolą ci zwiedzić wszystkie atrakcyjne turystycznie miejsca bez konieczności wielomiesięcznego planowania. Wystarczy, że zgłosisz się do nas i wybierzesz folder wycieczki turystycznej, która cię interesuje.

Nasze turystyczne wycieczki grupowe to bezpieczeństwo i komfort. To również wygoda i oszczędność czasu. Nie musisz bowiem samodzielnie poszukiwać samolotów czy pociągów, rezerwować noclegów czy planować trasy wycieczki. Wszystkim zajmiemy się za ciebie. Co więcej, zrobimy to w bardzo przystępnej cenie, która z pewnością pozytywnie cię zaskoczy.

Z przewodnikiem turystycznym i z pilotem wycieczki jest łatwiej!

Dlaczego warto zdecydować się na wycieczkę zorganizowaną? Przede wszystkim dlatego, że w grupie jest raźniej. Tego rodzaju wypad to doskonały sposób na poznanie nowych ludzi i nawiązanie ciekawych znajomości. Wspólne zwiedzanie zabytków bywa znacznie ciekawsze niż podróżowanie na własną rękę. Przekonało się o tym już wielu zadowolonych klientów naszego biura.

To także szansa na to, by lepiej poznać miejsca, które odwiedzasz i dowiedzieć się o nich wszystkiego. Przewodnicy turystyczni i piloci wycieczek posiadają bowiem wiedzę na temat miejsc, które odwiedzasz i chętnie podzielą się nią z tobą. Z takiej wycieczki objazdowej możesz więc wynieść znacznie więcej, będzie ona również bardziej atrakcyjna i ciekawa.

Szeroki wybór wycieczek w Geograf Podróże

Już dziś zapoznaj się więc z naszą ofertą wycieczek szkolnych, grupowych i weekendowych wyjazdów zagranicznych. Ich różnorodność to gwarancja, że bez trudu znajdziesz miejsce, które chciałbyś odwiedzić. Zaś nasze niskie, atrakcyjne ceny pozwolą ci poznawać świat bez obaw o stan domowego budżetu. Słowem - naprawdę warto podróżować z naszym biurem.

Grupa musi wyznaczyć swojego lidera, który będzie za nią odpowiadał.

KAŻDA PODRÓŻ KIEDYŚ MUSI SIĘ SKOŃCZYĆ ALE TYLKO DLATEGO BY MÓC WYTYCZYĆ NOWE CELE I RUSZYĆ W DROGĘ

FRANCJA

FRANCJA

ZAMKI NAD LOARĄ 

CENA: DO USTALENIA 

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!

ROZTOCZE

ROZTOCZE

,,MAGICZNA KRAINA" 

CENA: DO USTALENIA 

TERMIN: DO USTALENIA

Zobacz !!!

KRAJE BENELUXU

LUKSEMBURG, BELGIA, HOLANDIA 

CENA:

TERMIN:

Zobacz !!!

WIZYTA NA ROZTOCZU Z BIESIADĄ

WIZYTA NA ROZTOCZU Z BIESIADĄ

ROZTOCZE NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

TERMIN:

CENA: OD 330 PLN

Zobacz !!!

WIZYTA NA JURZE ZE SPA I UROCZYSTĄ KOLACJĄ W HOTELU ***

WIZYTA NA JURZE ZE SPA I UROCZYSTĄ KOLACJĄ W HOTELU ***

Dzień Nauczyciela na Jurze

TERMIN:

CENA: od 420 PLN

Zobacz !!!
Idź do strony:   | 1 | 2