Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Obozy i kolonie młodzieżowe

Lato powinno być czasem aktywnego wypoczynku. Tymczasem bardzo wiele dzieci nudzi się w domach, spędzając czas przy ekranach komputerów. Wielu rodziców robi wszystko, by zabrać swoje pociechy na wczasy - niestety, to co dobre, szybko się kończy. Co zrobić z resztą wakacji? Zaplanować samodzielny wyjazd dziecka, który będzie dla niego wspaniałą przygodą!

Letnie kolonie i obozy młodzieżowe, które oferuje nasze biuro podróży, to szansa na zobaczenie ciekawych i malowniczych miejsc, poznanie nowych przyjaciół, rozwinięcie swoich pasji, a także naukę samodzielności. Dzieci uczestniczące w naszych wyjazdach bawią się doskonale i często niechętnie wracają do domów. Wszystko to zapewniamy w dobrej, przystępnej cenie, która pozytywnie cię zaskoczy.

Wyślij swoje dziecko na letnią kolonię

Jak każdy rodzic obawiasz się pewnie, że wyjazd dziecka na kolonię to nie jest najlepszy pomysł. Boisz się zagrożeń, nudy i tęsknoty swojej pociechy. Zupełnie niepotrzebnie! Nasze kolonie dla dzieci i młodzieży zaplanowane są tak, by na żadne z nich nie było miejsca. Troszczymy się o bezpieczeństwo naszych podopiecznych, gwarantujemy moc atrakcji i ciekawych sposobów spędzania wolnego czasu.

Wyślij więc swoje dziecko na letnią kolonię. To doskonała okazja do tego, by mogło sprawdzić się, nauczyć samodzielności, a także nawiązać nowe znajomości. To dobra zabawa, która rozwija - znacznie pożyteczniejsza niż kolejny dzień przed monitorem. Zadbaj więc o to, by twoje dziecko w pełni wykorzystało wakacje i odpoczęło jak nigdy dotąd. Naprawdę warto!

A może wycieczka objazdowa?

Kolejnym sposobem na ciekawe spędzenie wolnego czasu, szczególnie w przypadku starszych dzieci, są wycieczki objazdowe dla młodzieży. Podróżowanie z miejsca na miejsce, poznawanie wielu ciekawych zakątków i atrakcji to idealna propozycja dla nastolatków, którzy często nudzą się podczas obozów. Tu nie ma miejsca na nic nierobienie! Oferujemy za to mnóstwo dobrej zabawy.

Nasze biuro turystyczne z Katowic oferuje nie tylko wędrówki po kraju, ale również wycieczki zagraniczne dla młodzieży. Ciekawy program wycieczek objazdowych, dopracowane szczegóły wyprawy oraz profesjonalna opieka to gwarancja, że twoje dziecko zadowolone i uśmiechnięte wróci z wyprawy pełnej przygód, podczas której ma szansę poznać nie tylko nowe miejsca, ale również ludzi.

Szeroka gama kolonii i obozów

W ofercie naszego biura podróży znajdziesz również wycieczki szkolne ze Śląska, obozy i kolonie młodzieżowe letnie w wielu zakątkach naszego kraju. Szeroki wybór pozwoli ci zorganizować wypoczynek zgodny z wiekiem i zainteresowaniami twojego dziecka. My zaś zajmiemy się ciekawym programem letnich kolonii oraz otoczymy twoją pociechę najlepszą opieką. Wszystko to w dobrej cenie - sprawdź sam.