Wycieczki szkolne

  Obozy i kolonie młodzieżowe

  Obozy zimowe

  Wycieczki objazdowe, grupowe

  Wycieczki indywidualne

  Wczasy i wyjazdy wakacyjne

  Egzotyczne wakacje

  Wyjazdy firmowe

Wyjazdy firmowe

Szukasz biura podróży, które organizuje kreatywne wyjazdy firmowe? Postaw na biuro turystyczne Geograf z Katowic, które zaprasza na wycieczki firmowe, które zintegrują grupę i pozwolą Twoim pracownikom poznać się od innej strony. Jeśli zależy Ci, by Twoi pracownicy stanowili zgrany zespół, który realizuje wspólne cele, wyjazdy dla firm są właśnie dla Ciebie.

Organizacja wyjazdów firmowych - zaufaj profesjonalistom!

Samodzielna organizacja wyjazdów firmowych oraz integracyjnych dla pracowników zajmuje dużo czasu, którego zazwyczaj nie masz, ponieważ jesteś pochłonięty natłokiem spraw związanych z prowadzeniem własnej działalności. Dlatego też warto powierzyć to zadanie profesjonalistom. Wystarczy, że skonsultujesz ze swoim zespołem plany, ustalisz szczegóły i… możesz cieszyć się z weekendowego lub jednodniowego wyjazdu firmowego w okolicach Katowic i nie tylko. Tego typu wyjazdy motywacyjne warto organizować po osiągnięciu wyznaczonego celu. Wówczas pracownicy czują się docenieni i dowartościowani, pracują skuteczniej i utożsamiają się z firmą, dla której pracują.

Nic tak nie łączy jak... przygoda!

Wyjazdy firmowe to przede wszystkim dobra zabawa, w trakcie której pracownicy mogą oderwać się od codziennych obowiązków. Wśród naszych propozycji znajdują się wycieczki firmowe dla przedsiębiorstw z Katowic, w trakcie których organizujemy:
ogniska i grille,

i wiele innych atrakcji.

Wyjazdy dla firm z Katowic to także wieczorne imprezy tematyczne. Jeśli nie chcesz, by Twoi pracownicy podpierali ściany w trakcie zabawy, postaw na wycieczki firmowe z biurem podróży Geograf! Dawka ruchu z pewnością pozwoli Twoim pracownikom odprężyć się i nabrać sił do realizacji firmowych zadań. Pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na ich dobrym samopoczuciu - wyjazdy firmowe z pewnością Ci w tym pomogą!

Integracja i rozwój zawodowy - biznesowe 2w1 na wyjazdach dla firm z Katowic!

Prowadzisz firmę w Katowicach lub na Śląsku i chciałbyś, by pracownicy wyjechali na szkolenie? Połącz przyjemne z pożytecznym i stwórz razem z biurem podróży Geograf ciekawy program integracyjny, dzięki któremu Twoi pracownicy nie tylko podniosą swoje kwalifikacje, ale jednocześnie lepiej się poznają. Przekonaj się, że integracyjne wyjazdy firmowe to przyjemność dla pracownika i korzyść dla pracodawcy. W końcu na wycieczkach firmowych można rozwijać zdolności interpersonalne, które zaowocują w przyszłości w kontaktach między poszczególnymi członkami zespołu.

Wspólnie zrealizujemy Twoje potrzeby

Wybierając biuro turystyczne Geograf z Katowic, stawiasz na autorski program wycieczki. Nasze wyjazdy firmowe dopasowujemy do preferencji i wieku uczestników, a także do indywidualnych życzeń. Dbamy o komfortowe miejsca noclegowe, wspólnie wybieramy miejsce i harmonogram wyjazdu. Park linowy? Aquapark? Kajaki połączone z wieczornym ogniskiem? Niezależnie od tego, który rodzaj atrakcji wybierzesz, z nami Twój zespół będzie się dobrze bawił. Przekonaj się, że organizacja wycieczek i wyjazdów integracyjnych dla pracowników razem z Geografem to świetna decyzja! Szukasz także wakacji programu wycieczki dla klasy Twojego dziecka? Zapraszamy - organizujemy również wyjazdy szkolne ze Śląska w Polsce i za granicą!